Striptizerka

Tom 1 cyklu Klubowe Życie

Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością autorki.Jestem pod ogromnym wrażeniem historią bohaterów napisanej w tej powieści.🥰
Oprócz burzliwej relacji pomiędzy Camilą a Samuelem mamy wiele informacji o koniach-związanymi z nimi obowiązkami,pielęgnacją i przyjemnościami,którą jest jazda konno.Opis tych czynności jest napisany w bardzo lekki i przyjemny sposób.Dzięki temu możemy wyobrazić sobie przedstawione wydarzenia z życia bohaterow i ich pasja zwiazana z jeździectwem.

Relacja bohaterów od pierwszego spotkania jest wybuchowa i nieprzewidywalna.Oboje posiadają silne charaktery nie pozwalając rządzić sobą.Przez to ciagle iskrzy pomiędzy nimi.W związku z tym ich namiętność jest gorąca i nieokiełznana.
Dążenie bohaterów do osiągnięcia swojego celu było zaborcze i nieprzewidywalne.
Czyta się bardzo szybko ze względu na brak obszernych opisów,co jest atutem książki.

Zakończenie sugeruje,że w tej historii autorka nas jeszcze zaskoczy.Czekam zatem na ciąg dalszy losów bohaterów📖
Z książka spędzicie miło i przyjemnie czas—dlatego Wam bardzo polecam📖

Informacje dodatkowe o Striptizerka:

Kup książkę Striptizerka

Igrając z szefem
Ewa Maciejczuk0
Okładka ksiązki - Igrając z szefem

Życie Olivii Hall od dawna było zaplanowane przez jej zamożnego, apodyktycznego ojca, który chciał, żeby dziewczyna po skończeniu studiów...

Brutalna gra
Ewa Maciejczuk0
Okładka ksiązki - Brutalna gra

Brutalność, konsekwencja, oddanie to wartości, jakimi kieruje się głowa rodziny Gusto. Wkraczając do świata mafii, musisz przestrzegać ich zasad. Jeśli...