Swatanie dla początkujących

Co to była za książka! Kurka wodna! Pochłonęła mnie od pierwszych stron. Wspomniana Marnie przypomina na pewno nie jedną z nas, w końcu kto nie marzy o wspaniałym życiu?

Pragnę zwrócić uwagę przede wszystkim na ważny aspekt, by nie robić niczego wbrew sobie. Mimo, że to trudna sprawa (szczególnie w imię szczęścia i miłości) to bardzo mądra, bo przecież nie da się budować szczęścia na przymus. Nasza bohaterka mimo świetlanej przyszłości, spada na samo dno nie udanych sytuacji, właśnie po to by wyjść z opresji cało – i to właśnie lekko napisane perypetie młodej kobiety, pozwalają zatracić się w całej historii. Małżeństwo z facetem, który pochodzi z wyższych sfer (takie trochę wrażenie odniosłam) nie do końca było dobrą zagrywką, a już jego rozpad przyprawił mnie niemal o dreszcze, bo przecież ja tak mocno dopinguje naszej Maddie!

Bohaterowie są świetni. Nie ukrywam, że moje serce skradła Ciotka Blix, bo jest istną petardą! Język autorki jest przyjazny, nawet jeśli nie szczędzi nam ostrzejszych (wulgarniejszych) słów. Rozdziały są podzielone na poszczególne persony, co zdecydowanie nie pozwala się zgubić. Huśtawka uczuciowa jaką zagwarantowała nam autorka to coś nie opisanego! Na przemian śmiałam się i wycierałam oczyska chusteczkami, z którymi nie rozstawałam się biorąc tę pozycję do ręki. To naprawdę świetna książka na odprężenie, żaden tam mdły romansik, nic z tych rzeczy! Ta powieść to pełna ciepła, przyjaźni i jakby nie patrząc miłości książka, która nie pozwoli nam o sobie zapomnieć!

Informacje dodatkowe o Swatanie dla początkujących:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2019-03-06
Tytuł oryginału: Matchmaking for Beginners
Tłumaczenie: Mateusz Grzywa
Dodał/a opinię: Ovieca

Tagi: rumunia Historie miłosne swatanie los radość sswatanie

Zobacz opinie o książce Swatanie dla początkujących

Kup książkę Swatanie dla początkujących