Święto ognia

#dobrywieczór #książkoholicy

Pytanie czy piszecie opinie , jak jest zupełnie inna niż wszystkich ? Może wręcz przeciwnie zachowujecie ja dla siebie ?

" Święto ognia " @jakmalecki

Jest to historia przedstawiona z trzech perspektyw . Nastka - dziewczynka z porażeniem mózgowym - Łucja - kochająca balet i pragnąca być najlepszą tancerką oraz ich ojciec .

W tej książce nie poczułam emocji , które autor pragnął przekazać . Nie wiem czy było to spowodowane tym , że miałam jakiś cięższy okres czy tak po prostu , że historia nie porwała mnie .

Przekonajcie się sami , jak autor wprowadzi was w świat , w którym znajdziecie też tajemnicę , którą jest zniknięcie matki dziewczynek .

Pamiętajcie , że wyrażam moje skromne zdanie . To nie była historia dla mnie , ale nie znaczy , że nie jest dla was ❤️

Książka przeczytana w #booktour u @kachna.books.quality

Sięgnę jeszcze po jakąś historię , która wyszła od autora . Chcę zobaczyć czy może inna książka mi się bardziej spodoba .

Jestem ciekawa waszych opinii - niektóre już znam .

Informacje dodatkowe o Święto ognia:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2021-09-15
Dodał/a opinię: bogusiazieba80

Zobacz opinie o książce Święto ognia

Kup książkę Święto ognia

– Wiesz, czasami zazdroszczę mężczyznom. Tyle ich otacza piękna i mogą z niego korzystać, napawać się nim. No zobacz, choćby tutaj: słońce na chodniku, wspaniałe stare drzewa, obłędny zapach chleba z piekarni i dwie takie świetne dupy jak my.

I tak naprawdę to moje czekanie zaczyna się już wcześniej, bo kto wie, jak to jest z tymi listonoszami, czasami przyniosą za późno, a czasami za wcześnie, Poczta Polska jest jak te małe kropeczki w fizyce kwantowej, co to podobno za nic nie da się przewidzieć, co zrobią, więc może być tak, że kartka jednak dojdzie i że dojdzie na przykład już dziś.

Saturnin
Jakub Małecki0
Okładka ksiązki - Saturnin

Jestem błyszczącym, jasnym wężem i sunę przez poszycie. Głęboko we mnie tkwi gorące miejsce, które pulsuje w rytm lasu. Kiedyś miałem twarz i imię. ...

Błędy
Jakub Małecki0
Okładka ksiązki - Błędy

Ludzie się mylą. Czasem śmiertelnie. Tu ceną za błąd jest dusza. Groteska i brutalny horror w jednym - groza wkracza na brudne poznańskie osiedle. Ludzie...