Syn biskupa

Tom 2 cyklu W krainie Amiszów

„Syn biskupa” to druga część z serii. Pierwszej „ Syn pszczelarza” żałuję, ale nie czytałam, nie mniej nie przeszkadzało mi, że zaczęłam od drugiej części, myślę że spokojnie nadrobię za jakiś czas.
Autorka Kelly Irvin jest mi niestety obca. Jej styl i język oceniam na bardzo dużym poziomie.
„Syn biskupa” to książka o rozsterkach i życiowych wyborach, to przede wszystkim szukanie siebie i swojej życiowej drogi.
Leila Lantz przeniosła się ze swoją rodziną do Bee Country w Teksasie. Próbuje oswoić się z nowym otoczeniem. Poznaje młodego, przystojnego mężczyznę o imieniu Jesse. Ciągnie ich do siebie, jednak mężczyzna zwodzi dziewczynę, nie wie tak naprawdę czego chce. Niby się z nią umawia, potem żałuję. Jaki jest powód tych rozsterek?
Na horyzoncie pojawia się kuzyn Jessego, Will. Zabiega o względy Leili, jednak jej serce jest rozdarte i wydaje się, że należy do innego.
Ta książka porusza temat chrześcijaństwa i pokazuje, że wszyscy jesteśmy różni, ale mamy się szanować.
Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Bardzo ciekawa i barwna fabuła, dużo ciekawych postaci.
Polecam

Informacje dodatkowe o Syn biskupa:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2020-03-05
Tytuł oryginału: THE BISHOP'S SON
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Syn biskupa

Kup książkę Syn biskupa

Syn pszczelarza
Kelly Irvin0
Okładka ksiązki - Syn pszczelarza

Czy da się powrócić do nastoletniej miłości? Co jest w stanie pokonać nieśmiałość? Pełna ciepła opowieść o uczuciach, rozterkach, rodzinnych tradycjach...

Syn siodlarza
Kelly Irvin0
Okładka ksiązki - Syn siodlarza

Po bestsellerach "Syn pszczelarza" i "Syn biskupa" czas na kolejną historię z malowniczej wioski amiszów! Rebeka Lantz czuje się jak w więzieniu...