Okładka książki - Szczytowanie

Szczytowanie


Ocena: 5.08 (12 głosów)
opis

 

"Szczytowanie" Katarzyny Paciorek to moim zdaniem dobry debiutujący romans z górami w tle.

 

Nina zmienia nagle plany co do swojej pracy magisterskiej. Postanawia napisać o sytuacjach jakie panują na turystycznych szlakach oraz o zachowaniach samych turystów. Zostawia w Krakowie swoje poukładane życie by przeżyć niesamowitą przygodę w górach. Niespodziewanie jej idealnych chłopak wyrusza na wyprawę wraz z nią. Jednak na szlaku dzieje się coś, co na zawsze zmienia dziewczynę. A pewien ratownik TOPR obiecuje coś, co z łatwością mu przychodzi.

 

Co spotka dziewczynę na szlaku ?

 

Jaki finał będzie miała ta historia ?

 

Jest to debiutująca powieść pisarki. W tej historii trafimy na opisy gór, szlaków, przyrodę jednak nie są to duże, męczące opisy. Mi trochę zabrakło ciekawszych wrażeń bo te, które były, miałam wrażenie jakbym czytała przewodnik 🙈. 

 

Katarzyna Paciorek w swoje powieści nie ukazuje tylko piękna krajobrazu, bardziej pokazuje nam tu tą mroczną stronę gór. Wypadki śmiertelne, urazy, bezmyślność niektórych turystów i ciężką pracę ratowników. Choć możemy odczuć, że to debiut mam wrażenie, że pióro autorki z każdą kolejną książka nabierze płynności. Ogromnie spodobał mi się koniec powieści, czytelnik został w takim zawieszeniu i szoku, że już nie mogę doczekać się kontynuacji 😍. A sami bohaterowie jaki i fabuła została świetnie wymyślona i dopracowana. Również ciekawym elementem są gorące sceny erotyczne🔥.

 

Ja świetnie spędziłam czas z powieścią i szczerze polecam 😍.

Informacje dodatkowe o Szczytowanie:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788328385672
Liczba stron: 200
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Dominika Witos

więcej
Zobacz opinie o książce Szczytowanie

Kup książkę Szczytowanie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy