Szepty przeszłości

Powieść pt. ''Szepty przeszłości'' autorstwa Pani Mileny Breś uważam za jedną z lepszych książek debiutujących pisarek młodego pokolenia, która opisała w niej problemy występujące u współczesnej młodzieży, z którymi borykają się na co dzień.

Uważam, że fabuła została dobrze w niej przedstawiona z punktu widzenia autorki, gdyż nie każdy młody człowiek potrafiłby sobie poradzić w trudnych dla niego chwilach, jakie są podejmowanie wyzwań, które otaczały ich w danym momencie.

Miriam główna bohaterka tej powieści właściwie to przeżywa traumę od dzieciństwa. Odczuwa lęki, nie ma poczucia zaufania do nikogo. Jedynie ufa dziadkowi i śp. tacie. Żyje w dwóch światach. Czuje żal do wszystkich. Woli zdecydowanie momenty milczenia w obawie, że znowu powie coś niestosownego.

Autorka trafnie dobrała dialogi wszystkim tutaj występującym bohaterom.

Doskonale ujęła słabości młodych ludzi, ich niemoc, występujący w szkole brak komunikacji wyłącznie ze strony nauczycieli.

Miriam na szczęście spotyka na swojej drodze anioły w postaci nowych przyjaciół, których warto poznać, ale czy będą, z nią do samego końca o tym należy się, przekonać tę czytając, niezwykłą napisaną powieść pełną sekretów do samego końca.

''Książkę otrzymałam z Klubu Recenzenta serwisu nakanapie.pl''.

Polecam przeczytać tę powieść.

Informacje dodatkowe o Szepty przeszłości:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-02-24
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Dodał/a opinię: Emilly26

Tagi: liceum urojenia

Zobacz opinie o książce Szepty przeszłości

Kup książkę Szepty przeszłości