Ta druga

„Ta druga” to bardzo wciągający thriller, który do końca trzyma w napięciu.

Akcja książki rozgrywa się wśród bogatych i wpływowych ludzi.

Marcie może sobie pozwolić na luksusy i nie musi się liczyć z każdym groszem, a to wszystko dzięki jej mężowi Jasonowi. Jednak świat, w którym przyszło jej żyć, nie jest tym w którym się wychowała, ale zrobi wszystko, żeby nie stracić tego co ma.

Szef Jasona żeni się po raz drugi. Wybranką serca Williama jest młodziutka i bardzo ładna Keisha, od której nikt nie może oderwać wzroku.

Marcie i Keisha po początkowej niechęci, nawiązują przyjaźń. Dziewczyny dużo łączy. Każda z nich jest drugą żoną, obie wkroczyły do świata dużych pieniędzy.

Pewnego dnia dochodzi do tragedii, która pokaże kto jest manipulantem i kto dla własnej wygody jest w stanie zrobić wiele.

Fabuła książki jest pełna intryg i bohaterów, którzy mają swoje mroczne sekrety.

Jedyny minus tej książki to miejscami zbyt długie opisy. Całość oceniam na duży plus.

Informacje dodatkowe o Ta druga:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2022-03-23
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Ta druga

Kup książkę Ta druga

I niech zginę
Sarah Pinborough0
Okładka ksiązki - I niech zginę

Ufaj Sarah Pinborough! Nie ufaj jej książkom! Pierwsze miejsce na liście bestsellerów "The Sunday Times". Lisa to niepozorna samotna matka. Ava...

13 minut. Audiobook
Sarah Pinborough0
Okładka ksiązki - 13 minut. Audiobook

Byłam martwa przez 13 minut... teraz chcę wiedzieć, dlaczego. Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno...