Ta druga

Marcie dzięki romansowi z własnym szefem Jasonem Maddoksem udało się dostać na szczyt. Została żoną starszego i bogatego mężczyzny i dzięki temu w ekspresowym tempie weszła do świata elity i wielkich pieniędzy. Kobieta robi wszystko, by dopasować się do tego specyficznego towarzystwa, jednak zdaje sobie sprawę z tego,  że nigdy nie będzie jego częścią.
Wszystko zmienia się,  gdy owdowiały szef Jasona wraca z podróży z Londynu z nową seksowną i młodą żoną Keishą, która skupia na sobie uwagę wszystkich. Nikt nie może oderwać od niej wzroku. Włącznie z mężem Marcie.
Jednak Marcie nie zamierza zrezygnować z luksusowego życia.
Do czego jest zdolna zdeterminowana kobieta, by zatrzymać przy sobie bogatego męża?

Po przeczytaniu tej historii muszę przyznać, że jestem zachwycona tą książką. Genialny pomysł na fabułę.  Książką wciągnęła mnie bardzo już od pierwszych stron.  Znakomicie wykreowani bohaterowie.
To historia o bogatych mężczyznach i ich żonach, które spędzają czas na imprezach charytatywnych i plotkowaniu.
Jeśli znacie "Wielkie kłamstewka" to ta książka spodoba się Wam, bo jest właśnie w takich klimatach. Toksyczne towarzystwo,  sekrety, kłamstwa, intrygi, fałsz, obłuda,  wyrachowanie, manipulacje, zdrady to wszystko dzieje się w świecie tak zwanej elity. Czekają Was nieoczekiwane zwroty akcji. Autorka potrafi trzymać czytelnika w napięciu do samego końca. Fabuła książki jest intrygująca i nieprzewidywalna.
Zakończenie zaskoczyło mnie i wbiło mnie w fotel.
Gwarantowane emocje podczas czytania tej powieści. Styl autorki jest bardzo przyjemny i z chęcią sięgnę po jej inne książki.  Z tą spędziłam niesamowity czas.
Polecam gorąco!

Informacje dodatkowe o Ta druga:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2022-03-23
Dodał/a opinię: brunettebooks

Zobacz opinie o książce Ta druga

Kup książkę Ta druga

Insomnia
Sarah Pinborough0
Okładka ksiązki - Insomnia

Nieprzewidywalny i niebezpiecznie wciągający thriller psychologiczny od mistrzyni tego gatunku! Emma desperacko pragnie odciąć się od przeszłości, więc...

Co kryją jej oczy
Sarah Pinborough0
Okładka ksiązki - Co kryją jej oczy

Bez względu na wszystko nie zdradzaj zakończenia! Nie ufaj tej książce... Nie ufaj tej historii... Nie ufaj sobie. Tylko mąż i żona wiedzą, co się...