Tajemnica zamku

Tom 1 cyklu Saga rodu Cantendorfów

"Nie mogła mu jednak powiedzieć. Szansa, że zrozumie, była minimalna. Raczej by go to złamało. Był silnym mężczyzną, ale takie rzeczy przygniatają największych".

Tajemnica zamku wymagała krwi. Nigdy jednak nie spodziewała się, że tak wielu osób".

Hrabia Aleksander nie ma szczęścia do żon, już czwarty raz został wdowcem. W hrabstwie krążą plotki o rzekomej klątwie ciążącej na zamku. Czy to tylko plotki? A może w śmierć żon zamieszana jest kochanka Lady Isabelle albo wiedźma Alice? Co tak naprawdę kryje się w murach posiadłości. Nieoczekiwanie Hrabia się zakochuje. Czyżby szykował się kolejny pogrzeb? A może tym razem wszystko potoczy się inaczej? 🤔

Czytelniku, chcesz przenieść się do tajemniczego zamku i jego mieszkańców, którzy skrywają tajemnice? To dobrze trafiłeś, książka idealnie się do tego nadaje. 😈

Kochanka marzącą o pozycji pani domu i statusie żony nie cofnie się przed niczym. Skrupulatnie realizuje swój plan od dziesięciu lat. Wyobraźcie sobie, co się stanie, jak pojawi się nowe, realne zagrożenie. Do czego zdolna jest zdesperowana kobieta?

Na dodatek swoje plany knuje gospodyni domu i wiedźma. Obie skrywają wiele i mają swoje ukryte motywy. Po nitce do kłębka odkrywamy kawałki układanki. Czekam tylko na moment, aż wszystko ułoży się w jedną całość. Nie mogę wyrzucić z głowy myśli, o co w tym wszystkim chodzi. I nie mam zielonego pojęcia, choć przyszedł mi do głowy jeden pomysł. A mianowicie… 🤫 Nic z tego, sami musicie wymyślić swoją teorię. 😜

W książce nie uświadczymy scen erotycznych, jednak w niczym to nie przeszkadza. Owiana tajemnicą fabuła nadrabia w zupełności i utrzymuje czytelnika w ciekawości. Do samego końca zainteresowana byłam przebiegiem wydarzeń. Przyjemnie spędziłam czas z bohaterami. 😊

Akcja książki skończyła się w momencie, w którym zaczynało się coś konkretnego dziać. Coś czuję, że fabuła tak naprawdę dopiero się rozkręca. I w kolejnej części otrzymany odpowiedzi na wiele pytań. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Czekam z niecierpliwością. 🥰🥰

Informacje dodatkowe o Tajemnica zamku:

Wydawnictwo: Lekkie
Data wydania: 2023-02-22
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Tajemnica zamku

Kup książkę Tajemnica zamku

Światło w cichą noc
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Światło w cichą noc

Trwają przygotowania do świąt. Na osiedlu położonym na obrzeżach Krakowa lśnią tysiące świateł. Tylko dwa domy stoją ciemne. Przedwojenna willa i niewielki...

Szczęśliwy dom
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Szczęśliwy dom

Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz