Terapeuta strachu

"Ten strach pozostanie z Tobą już na zawsze".

Skye Woodrow, to młoda i utalentowana projektantka ogrodów. Z każdym dniem jej kariera nabiera tempa. Pewnego dnia dostaje propozycje zaprojektowania ogrodu u bardzo znanej miliarderki Claire Coran. Skye czuje, że w końcu los się do niej uśmiechnął. Z pasją rzuca się w wir pracy i ramiona przystojnego Nohlana, syna Claire. Wszystko układa się po jej myśli, do czasu, gdy znajduje w skrzynce anonimowe listy zawierające groźby pod jej adresem. Początkowo Skye bagatelizuje listy, jednak każda kolejna wiadomość zaczyna budzić w niej coraz większy lęk..

"Terapeuta strachu" przyciaga czytelnika niczym magnez zarówno świetną okładką, jak i intrygującym opisem. Jednak to nie wystarczy, by stwierdzić, że był to dobry thriller. Czytając odniosłam wrażenie, że mam do czynienia z powieścią obyczajową, nie odczuwałam napięcia, nic w tej książce mnie nie zaskoczyło. Muszę jednak przyznać, że mimo objętości książkę czyta się naprawdę szybko. Dla osób lubiących lekkie thrillery z dużą domieszką romansu, książka może okazać się idealna, jednak dla mnie, osoby, która oczekiwała mocnego dreszczyku, książka wypadła naprawdę słabo. Szkoda, bo potencjał był, tylko nie został wykorzystany.

Informacje dodatkowe o Terapeuta strachu:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-02-16
ISBN: 9788382196030
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Zobacz opinie o książce Terapeuta strachu

Kup książkę Terapeuta strachu

Siemowit Zagubiony