Teraz mogę wszystko

Tytuł: “Teraz mogę wszystko”
Autor: Natalia Popławska @n_poplawska_strona_autorska
Wydawnictwo: Novae Res @wydawnictwo_novaeres

Dziękuję za egzemplarz oraz współpracę @wydawnictwo_novaeres

Moja ocena to 8/10.

Madelaine to świeża rozwódka, która po latach życia w kajdankach ma ochotę na trochę wolności. Właśnie dlatego parę dni po rozprawie rozwodowej postanowiła zawitać w najlepszym salonie tatuatorskim w mieście. Tam poznaje mrocznego i zwykle obrażonego na cały świat Ozy’ego, który nie wydaje się pałać do niej żadną sympatią. Obydwoje chyba nigdy nie spodziewaliby się, że kiedykolwiek znajdą wspólny język. Wtedy pojawia się kolejny mężczyzna, władczy lekko wycofany biznesmen, który każdy ruch powinien mieć spisany w umowie. Jednak kogo zobaczy Madeline, zamykając oczy?

RECENZJA

Podróż wraz z Madeline po jej zwariowanym życiu była czymś niesamowitym. Całą książkę świetnie się bawiła, jej charakter i styl bycia trafił do mnie w każdym aspekcie. Wspaniałe dynamiczne (choć na początku odrobinę za bardzo) tempo książki nie pozwalało nam się nudzić wraz ze świetnym rozplanowaniem akcji. Nie było rozdziału, przy którym miałam ochotę przewrócić parę stron, tutaj po prostu się czytało i nie zwracało uwagi na rzeczywisty świat. Wykreowanie postaci, o których zaraz trochę opowiem, a co najważniejsze świetne opisy i dialogi, które pozwalały wyobrazić sobie każde wydarzenie daje świetny efekt końcowy .

Madeline wraz ze swoją córeczką skradły moje serce. Cheryl ta wspaniała czterolatka za każdym razem, gdy opowiadała o zafascynowaniu “Dumy i uprzedzeniem” wywoływała uśmiech na mojej twarzy. Jej mama, Madeline to cgenalnie pewna siebie kobieta. Jej specyficzny charakter, może niektórych denerwować, ale ja do tej grupy zdecydowanie się nie zaliczam. Mocna w swoim zdaniu i nie dająca sobie w kasze dmuchać bohaterka może zmotywować nie jedną osobę do zmiany swojego życia na lepsze.

Ozy i Bastien, ta dwójka zdecydowanie różnych od siebie bohaterów, obydwoje mieli swoje plusy i minusy. Wiadomo, podczas czytania wiedziałam, który bardziej wzbudził moją sympatię, ale mimo wszystko chciałabym podejść do tego dość obiektywnie.

Ozy na początku wydawał się dupkiem, który tak w zasadzie nikogo nie lubi. Jednak z biegiem czasu poznajemy jego inne strony, które bardziej do mnie przemawiały. Stopniowe otwieranie się na relacje z Madeline chwyciło mnie za serce.

Ten drugi, typowy biznesmen Bastien od początku był trochę podejrzany. Szczególnie przez swój fetysz z umowami, który był momentami naprawdę dziwny, jednak jego powolne burzenie murów w nowych doświadczeniach było naprawdę słodkie.

Moja ulubiona scena to bez dwóch zdań pierwsza wizyta w studio, otworzyło to drzwi na wszystkie wydarzenia z książki.

Informacje dodatkowe o Teraz mogę wszystko:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-09-30
ISBN: 9788382195033
Dodał/a opinię: booksinpink

Zobacz opinie o książce Teraz mogę wszystko

Kup książkę Teraz mogę wszystko

Silver Fox
Natalia Popławska0
Okładka ksiązki - Silver Fox

Silver Fox, znana w przestępczym półświatku jako Muriel, żyje z zabijania ludzi. Jej życie, choć od zawsze pełne adrenaliny, nabiera zawrotnego tempa wraz...