To ty pracujesz dla mnie

Kordian pod nieobecność brata i jego narzeczonej musi zająć się firmą. Niestety konkurencja i sytuacja na rynku nie ułatwia zadania. Mężczyzna nie chce ponownie zawieść najbliższych, jednak sam nie poradzi sobie z zaplanowaniem i realizacją kampanii promocyjnej. Polecona mu graficzka niechętnie zgadza się pomóc, jednak robi wszystko żeby uniknąć spotkania ze zleceniodawcą. Kordian nie umie zrozumieć jej zachowania.
Zosia doskonale pamięta Kordiana, z którym spotkała się już dwukrotnie. Najpierw mężczyzna jej nie zauważał, a przy drugim spotkaniu upokorzył. Mimo, że zdecydowała się podjąć zlecenie, na pewno nie zacznie grać w jego grę.
Czy Kordian odkryje kim jest Zosia? Czy dziewczyna zdecyduje się na szczerość? Czy para zdoła się dogadać?
Bardzo mi się ta książka spodobała. Naprawdę polubiłam jej bohaterów. Szczególnie Zośka skradła moje serce. Jej cudowna nie idealność i odmienność całkowicie mnie kupiły. Taka normalna, życiowa dziewczyna z sąsiedztwa, z którą z chęcią bym się zaprzyjaźniła. Jej podejście do życia, inteligencja i sarkazm to coś, co zapamiętam na długo. Kordian to z kolei na pozór idealny mężczyzna, który ma za sobą trudną i bolesną historię. Prowadzi rozrywkowe życie, do momentu gdy na jego drodze staje tajemnicza pani grafik.
Chemia między bohaterami i sarkastyczne rozmowy. Problem z obawą przed odrzuceniem, problemy z samoakceptacją, walka ze słabościami. Problem z chorobliwą fascynacją. Relacja, która rodzi się między bohaterami, którzy nawet się nie znają. Nie sposób się tu nudzić.
"To Ty pracujesz dla mnie" to przyjemna historia z humorem, która momentami wzrusza i smuci. Wciągnęłam się w nią całkowicie i nie odłożyłam do momentu przeczytania ostatniego zdania. Małym minusem była dla mnie zbyt szybko rozgrywająca się akcja w końcówce. Ale to tylko moje odczucia.
Całość mi się podobała, a książka, podobnie z resztą jak pierwsza część, skradła moje serce. Zdecydowanie będę do nich z chęcią wracać. Wam również polecam po nią sięgnąć. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o To ty pracujesz dla mnie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-12-07
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce To ty pracujesz dla mnie

Kup książkę To ty pracujesz dla mnie

W ciemnościach
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - W ciemnościach

Naprawdę niezwykła historia zaczyna się wtedy, gdy Piękna staje się Silną. Czy będzie w stanie przeniknąć ciemności, w których ukrył się książę...

Nieznośny sąsiad. Niegrzeczna kolekcja. Tom 6
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Nieznośny sąsiad. Niegrzeczna kolekcja. Tom 6

Przymusowe wakacje, powrót w rodzinne strony i dawny znajomy, który nie przestaje irytować Lena całkowicie poświęciła się swojej pracy. Jest niezawodna...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;