Trupia farma

Może to dziwne ale zastanawialiście się kiedyś co się dzieje z naszym ciałem po śmierci? A może jesteście zdania że lepiej spalić ciało i uniknąć tego co dzieje się później? No bo pomimo tego że śmierć jest używana jako koniec życia, to w ciele wciąż "kwitnie" życie, nie prawda? Może nasze serce przestaje bić i przepływ krwi zostaje zatrzymany, który przenosi tlen do wszystkich narządów i tkanek ale... a zreszta wydaje mi się że autor książki "Trupia Farma", Bill Bass czy też William Marvin Bass jest w stanie więcej wytłumaczyć niż ja wymyślić.

Bill Bass jako jedyny wydaje mi się napisał książkę na tyle niesmaczną że momentami musiałam odłożyć książkę i zaczerpnąć świeżego powietrza. Sekrety tego legendarnego laboratorium sądowego gdzie to zmarli opowiadają swoje historie poznałam już jakiś czas temu i nadal gdzieś z tylu głowy mam urywki które czasami nie dają człowiekowi trzeźwo myśleć.

Jak dla mnie jest to naprawdę ciekawa książka i nie ma w niej chwili na nudę czy monotonność. Mogłabym ją polecić każdej jednej osobie bo wydaje mi się że każdy powinien sobie zdawać sprawę w jaki sposób jego ciało zostaje poddane procesom biologicznym.

Informacje dodatkowe o Trupia farma:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Dodał/a opinię: milosnikksiazkow

Zobacz opinie o książce Trupia farma

Kup książkę Trupia farma