Trzecia siostra

"Trzecia siostra" to kolejna pozycja autorki Louise Jensen, która mnie zachwyciła. Uwielbiam książki autorki. Jedne zaliczam to troszkę słabszych, a inne tak jak "Trzecia siostra" do tych z wyższej półki.

Książka opowiada o losach trzech sióstr Sinclair. Historia opowiedziana jest w czasie teraźniejszym oraz cofamy się dwadzieścia lat wstecz, kiedy to siostry zostały porwane. Za kilka dni przypada rocznica tych traumatycznych chwil. Siostry nawet jakby chciały, to nie są w stanie zapomnieć o tym co się stało, ponieważ ktoś kilka dni przed rocznicą im o tym przypomina.

Leah i Marie to bliźniaczki, a Carly to ich przybrana siostra. I to właśnie ta ostatnia obwinia się o to, co je spotkało. W końcu jest najstarsza i miała się opiekować młodszymi. Przekonamy się jednak, że prawda bywa okrutna i że nikomu ni można ufać w stu procentach.

Książka od samego początku owiana jest tajemnicą i sieje wielki mętlik w głowie czytelnika. Od pierwszych kartek pobudza wyobraźnię i wywołuje wiele pytań, a odpowiedź uzyskamy dopiero na sam koniec.

Historia sióstr Sinclair wciąga od pierwszych kartek i nie sposób się od niej oderwać. Opowiedziana jest z perspektywy sióstr jak również męża jednej z nich. Zakończenie jest bardzo zaskakujące co lubię w thrillerach najbardziej.

Bardzo polecam Wam tę książkę. Jeśli ktoś czytał to bardzo jestem ciekawa waszych opinii.

Informacje dodatkowe o Trzecia siostra:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-10-28
Tytuł oryginału: The Stolen Sisters
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Trzecia siostra

Kup książkę Trzecia siostra

Prezent
Louise Jensen0
Okładka ksiązki - Prezent

Callie ginie w wypadku samochodowym, a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodziców… Tymczasem...

Surogatka
Louise Jensen0
Okładka ksiązki - Surogatka

Znasz to uczucie? Kiedy zależy ci na czymś tak bardzo, że prawie byłabyś gotowa za to zabić? Kat i jej mąż Nick próbowali wszystkiego, żeby zostać...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska