Twój uśmiech

Główna bohaterka powieści o 34-letnia Lena Mazur. Kobieta mieszka i pracuje w Warszawie. Lena została skrzywdzona i oszukana przez miłość swego życia. Została sama z córką Basią.
Kiedy ułożyła sobie życie z córką i wszystko zaczęło się układać w ich życiu nieoczekiwanie pojawia się ojciec  Basi, który nagle przypomniał sobie o istnieniu córki.  Na dodatek Lena jest zmuszona do zmiany pracy, ma problemy wychowawcze z córką i wplątuje się w gorący romans z szefem.
Jak zareaguje Basia na pojawienie się ojca?
Czy Lenie uda się opanować sytuację?
Czy Lena wybaczy Borysowi to jak ją skrzywdził i da jemu drugą szansę?
Przekonajcie się sami.

"Twój uśmiech" to historia o silnej kobiecie,  która pokonuje trudy samotnego macierzyństwa. Polubiłam tę bohaterkę od pierwszego wejrzenia i bardzo przeżywałam to , co ją spotkało. Podobało mi się to,  że nie poddała się i starała się poradzić sobie z problemami.  Na szczęście mała u swojego boku wiele życzliwych osób,  na które mogła liczyć. To ważne,  by w swoim życiu mieć przyjaciół.
Autorka wymyśliła intrygującą i wciągającą fabułę.  Nie mogłam oderwać się od tej książki.  Spodobał mi się styl autorki i teraz wiem, że muszę nadrobić zaległości.
Autorka porusza trudne tematy,  które są z życia wzięte i pokazuje, że w życiu nic nie jest na stałe,  ale mimo wszystko trzeba wybaczyć i zebrać siły, aby zawalczyć o swoje szczęście.
Uwielbiam czytać takie emocjonalne i motywujące książki,  a ta historia daje nadzieję na lepsze jutro.
Przy tej książce wzruszyłam się i spędziłam z nią przyjemnie czas.
Rewelacja!
Polecam z całego serca!

Informacje dodatkowe o Twój uśmiech:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-05-18
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Twój uśmiech

Kup książkę Twój uśmiech

Pamiętnik ze starego domu
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Pamiętnik ze starego domu

Stary dom w Pniewie jest dla Alicji i jej bliskich miejscem, gdzie wreszcie odnaleźli spokój i wzajemne wsparcie. Wydawać by się mogło, że wszystko układa...

Czekam na ciebie
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Czekam na ciebie

Zimowa sceneria Warszawy, zaginiony przed laty list, kulisy pracy w telewizji i losy paczki przyjaciół. A do tego działająca od ponad stu lat pracownia...