Tylko jedna noc

"Tylko jedna noc" to najnowszy thriller Jess Ryder. Nie jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, mam za sobą "Wszystkie moje klamstwa" i "Zmyślenie". Oba thrillery były naprawdę dobre i polecam, jeżeli jeszcze nie mieliście okazji ich czytać. Jak było tym razem ? Czy autorka znowu mnie zachwyciła?

Wydawać by się mogło, że Amber i George mają wszystko, jako świeżo upieczeni rodzicie powinni cieszyć się swoim największym szczęściem. Jednak coś jest nie tak. Amber od zawsze pragnęła dziecka, liczne próby zajścia w ciążę kończyły się niepowodzeniem. Teraz, gdy na świat przyszła ich córeczka, staje się ona dla Amber problemem. Pogrążona w depresji poporodowej odczuwa lęk i nie zwraca uwagi na to, co dzieje się wokoło niej. Jest jednak ktoś, kto stale ją obserwuje..
Chcąc ratować swoje małżeństwo, Amber i George decydują się oddać córeczkę na jedną noc pod opiekę siostry Amber. Ale dziecko znika..

Tym razem autorce nie udało się mnie zaskoczyć niczym nowym. "Tylko jedna noc" to książka dobra, ale nie zaliczyłabym jej do trzymających w napięciu thrillerów. Czyta się dobrze, styl autorki jest lekki i przyjemny, ale jest bardzo przewidywalna. Fabuła rozkręca się bardzo powoli, więc nie liczcie na szybką akcję. Natomiast jeśli chodzi o zakończenie to daje tutaj duży plus, bo mimo iż domyśliłam się kto stoi za porawaniem dziewczynki, finał tej historii mnie zaskoczył.
Jeżeli macie ochotę na lekki thriller psychologiczny to jak najbardziej polecam Wam najnowszą książkę Jess Ryder. Książka idealna na długie jesienne wieczory. Myślę że osoby lubiące lekkie, niewymagające thrillery, nie będą zawiedzeni.

Informacje dodatkowe o Tylko jedna noc:

Wydawnictwo: Słowne Mroczne
Data wydania: 2021-09-29
Tytuł oryginału: The Night Away
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Zobacz opinie o książce Tylko jedna noc

Kup książkę Tylko jedna noc

Druga żona
Jess Ryder0
Okładka ksiązki - Druga żona

Wyszła za człowieka, którego właściwie nie znała. To był błąd. Być może zabójczy w skutkach. Rodzinę Morganów łączy jakaś upiorna tajemnica, której...

Wszystkie nasze tajemnice
Jess Ryder0
Okładka ksiązki - Wszystkie nasze tajemnice

Nigdy nie ufaj mężczyźnie, który zdradził żonę. Jeśli podobała ci się Dziewczyna z pociągu, to na pewno zakochasz się w tej książce. Natasha niedawno...