Tylko matka

Craig Wright przesiedział 17 lat w więzieniu za zabicie dziewczyny - swojej dziewczyny. Jego matka Erica - nigdy nie zwątpiła w syna, i wieży w to, że jest On niewinny. Kobieta przez te 17 lat była szykowana i "torturowana" przez swoje społeczeństwo. Po latach Craig wychodzi na wolność i wtedy też znika kolejna młoda dziewczyna.. Kto tak naprawdę jest winny zbrodni sprzed 17 lat? Jak już kiedyś wspomniałam bardzo lubię książki pisane przez Brytyjskie pisarki.. ich lekkie pióro powoduje, że książkę połyka się w całości i nie chce jej się odkładać na bok.. i właśnie to stało się z "Tylko Matka", może i książka sama w sobie jest przewidująca i szybko się domyśliłam jakie będzie zakończenie ale mimo wszystko czytało mi się tę książkę bardzo fajnie. Nie jest to tylko thriller psychologiczny ale jest to opowieść o prawdziwej miłości matki do swojego dziecka. Moim zdaniem autorka dostarcza nam wielu wrażeń i emocji - a to jest chyba najważniejsze czytając dobry thriller? Szczerze to chciałabym, żeby więcej książek tej autorki było przetłumaczone na język Polski, a na chwilę obecną pozostaje mi nic innego niż przeczytać jej anglojęzyczne wersje.

Informacje dodatkowe o Tylko matka:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-06-03
ISBN: 978-83-8125-931-6
Tytuł oryginału: Only a mother
Tłumaczenie: Maria Olejniczak-Skarsgard
Dodał/a opinię: milosnikksiazkow

Zobacz opinie o książce Tylko matka

Kup książkę Tylko matka