Tysiąc kawałków

Wydawnictwo: Oficynka
Data wydania: 2020-01-22
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788365891778
Liczba stron: 352
Język oryginału: Polska
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Ocena: 4.83 (6 głosów)

Zbierałam się do tej książki bardzo długo. Dlaczego? Ponieważ jakiś czas temu dołączyłam do grona znajomych Autorki i trochę obawiałam się tej lektury. A dokładnie tego, że książka okaże się gniotem i co ja mam wtedy zrobić. Głupio tak miłej osobie jak Ania napisać, że było beznadziejnie.

Jednak..... wreszcie przeczytałam. Od teraz już nie jestem instagramową znajomą @anna_ziobro_autorka od teraz jestem Jej fanką.

,, Tysiąc kawałków" to książka jakiej nie byłam w stanie odłożyć. Od pierwszej do ostatniej strony jest po prostu rewelacyjna. Wzięłam ją w wolnej chwili do ręki i świat przestał istnieć, zawaliłam wszystkie obowiązki. Odłożyłam, kiedy przeczytałam ostatnią stronę.

Autorka pozwala nam wejść w świat Julii i Daniela. Poznajemy ich uczucie ale zapewniam, że to nie jest banalna historia o miłości. To historia dwojga ludzi, którzy pogubili się w swojej miłości. To opowieść o desperacji, błędach, to opowieść o nas... ludziach.

@anna_ziobro_autorka pokazała mi, że książka obyczajowa może być pasjonująca. Do tego oprócz genialnej fabuły ma piękny styl, żywe dialogi i bohaterów jacy nie są czytelnikowi obojętni. Autorka wręcz zmusza do refleksji nad miłością, uczuciem, które różnych ludzi pcha w różne kierunki.

Genialna lektura na czas wolny i każdy inny. Pokochałam pióro Autorki i będę czytać każdą kolejną książkę 🔥🔥🔥
Z całego serca polecam 💚

Tagi:

Zobacz opinie o książce Tysiąc kawałków

Kup książkę Tysiąc kawałków

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Brakujący obrazek
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Brakujący obrazek

Poruszająca i pełna emocji opowieść o nadziei, przebaczeniu i sile siostrzanej miłości. Ola zaszła w ciążę przed maturą i została wyrzucona z domu przez...

Za ścianą ciszy
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Za ścianą ciszy

Świat nigdy nie był dla Idy zbyt łaskawy. Choroba sprawia, że kobieta traci słuch i niebawem może się stać zupełnie głucha. Z obawy przed niepełnosprawnością...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy