Ucieczka

Skylar zmuszona do ślubu ze straszym wspólnikiem ojca wpada na szalony plan ucieczki. Postanawia polecieć na Alaskę i tam znaleźć męża. Trafia w miejsce, które zajmuje się przewożeniem osób. Tam poznaje Nicka, byłego pilota F16. Kiedy chłopak poznaje prawdziwy powód ucieczki Skylar postanawia zostać jej mężem. Nieoczekiwana zmiana pogody powoduje rozbicie się ich samolotu, ale to wcale nie zniechęca dziewczyny przed realizacją planu.

Komedia, która nie tylko rozbawi, ale również zaskoczy zwrotem akcji. Przezabawne wydarzenia oraz dialogi, które mieszają się z erotyzmem między bohaterami, sprawiają, że nie będziecie w stanie przerwać opowiadania, dopóki nie poznacie zakończenia.
Nie chcę zdradzać zbyt wielu szczegółów. Wpadajcie na Legimi oraz Empik i rozkoszujcie się dobrą zabawą!
"Ucieczka" to debiut autorki w gatunku komediowym. Powiem szczerze, że Aga jest tak dobrą pisarką, że każda historia spod jej pióra wypada idealnie.
Polecam bez żadnego "ale", zarówno komedię, która rozbawi Was do łez jak i troszkę mroczniejszy klimat autorki - "Nieznana".
Czekam na więcej pomysłów A.November!

Informacje dodatkowe o Ucieczka:

Kup książkę Ucieczka

Grzech
A. November0
Okładka ksiązki - Grzech

Przyjaźń Majki i Igora zostaje brutalnie przerwana przez fatalną w skutkach decyzję rodziców. Dzieci tracą ze sobą kontakt i stają się ofiarami handlu...

Nieznana
A. November0
Okładka ksiązki - Nieznana

Abigail ma za sobą trudne dzieciństwo. Tylko dzięki własnej determinacji płynnie przechodzi przez proces edukacji i dostaje się na upragnione studia kryminologiczne...