Ulica Szpiegów

"Slough House" to seria, która podbiła serca wielu fanów thrillerów szpiegowskich na całym świecie.
Autor serii o wydziale wyrzutków M15 wkroczył nieśmiało na rynek literacki, a okrył się chwałą.
Wykluczeni z grona czempionów z Regents'Park i zesłani do Slough House za narkotyki, pijaństwo, rozpustę, politykowanie i zdrady.
Znakomicie wyszkoleni przeciętniacy pod wodzą Lamba nie przeprowadzają juz operacji. Teraz są tylko od roboty papierkowej.
Nie byliby sobą, gdyby nie wkręcili się w akcje. Wkoncu szpiegiem jest się przez całe życie.
Brawurowe akcje, śledztwa i ten błysk w oku to lubią.
Tym razem w centrum handlowym dochodzi do wybuchu w, którym ginie czterdzieści osób.
Kulawe konie robią wszystko, by wpaść na trop zamachowca nim sytuacja przerodzi się w poważny kryzys.
Do tego legenda kontrwywiadu ma wrażenie, że jest śledzona...
Kulawe konie weszły dumnie na salony powieści szpiegowskiej.
Zdobyły nagrodę "Złotego sztyletu", która jest brytyjską nagrodą literacką, przyznawaną przez Stowarzyszenie Pisarzy Literatury Kryminalnej.
Ciekawa fabuła, angielski humor i bohaterowie, którym kibicujemy uśmiechając się dyskretnie to cechy powieści Micka Herrona.

Informacje dodatkowe o Ulica Szpiegów:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2021-09-07
Tytuł oryginału: Spook Street
Tłumaczenie: Anna Krochmal, Robert Kędzierski
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: sensacja szpiedzy kryminał komedia

Zobacz opinie o książce Ulica Szpiegów

Kup książkę Ulica Szpiegów

Prawdziwe tygrysy
Mick Herron0
Okładka ksiązki - Prawdziwe tygrysy

Nie przestajesz być szpiegiem tylko dlatego, że wypadłeś już z gry. Catherine Standish wie, że szpiegom nie zdarzają się przypadkowe spotkania. Pracuje...

Martwe lwy
Mick Herron0
Okładka ksiązki - Martwe lwy

Nie przestajesz być szpiegiem tylko dlatego, że wypadłeś już z gry.   Trudno uważać Dickiego Bowa za oczywisty cel zamachu. Szpieg jednak zawsze pozostanie...