Uśpione namiętności

Nie macie pomysłu na prezent dla bliskiej osoby?

Mam dla Was propozycję znakomitej i motywującej powieści, która ucieszy każdą kobietę i to w różnym wieku.
Kto zna twórczość Anna H. Niemczynow  ten wie, że jej książki można brać w ciemno.  To moje kolejne spotkanie z autorką i jestem totalnie zachwycona.
"Uśpione namiętności" to historia o dojrzałej kobiecie. Izabelle Walter to świeżo upieczona wdowa. Kobieta całe życie zajmowała się domem, dziećmi i dbała o męża. Nigdy nie pracowała zawodowo. Jej mąż Edward zarabiał pieniądze na dom i rodzinę zapewniając im godne życie. Po śmierci męża Izabelle została sama, a czwórka jej dorosłych dzieci planuje jej dalsze życie oraz chcą sprzedać jej dom i przejąć spadek po ojcu.
Okazuje się jednak, że los płata im figla. Cały majątek zapisany jest Izabelle, a  ona po raz pierwszy w życiu znajduje w sobie siłę i odwagę, by wyrazić swoje zdanie i zmienić coś w swoim życiu.
Czy Izabelle uda się zawalczyć o swoje marzenia?Przekonajcie się sami.
Wow! Autorka kolejny raz stworzyła niesamowitą powieść. Genialna fabuła.  Ciekawie wykreowani bohaterowie. To historia o dojrzałej kobiecie, która całe życie poświęcała się swoim dzieciom i swojemu mężowi. Niestety zapomniała o sobie. Dopiero po śmierci męża zobaczyła jak pazerna jest jej rodzina, która nie patrząc na potrzeby Izabelle chce odebrać jej pieniądze i dom. Z ogromną ciekawością śledziłam losy Izabelle, by przekonać się,  czy kobieta w końcu zrealizuje swoje marzenia i pragnienia.
Autorka stworzyła piękną i wartościową książkę właśnie dla takich kobiet, które całe życie poświęcają się innym i nie myślą o sobie. To historia,  która zmusza do refleksji i przemyśleń oraz pokazująca,  że wiek to tylko liczba.
Zapewniam Was,  że ta lektura jest bardzo motywująca i skłaniająca do działania.
Uwielbiam czytać takie wartościowe i mądre książki.  Autorka potrafi zmotywować,  aby znaleźć w sobie siłę i odwagę, aby spełnić swoje marzenia oraz zmienić coś w swoim życiu.
To idealna książka dla każdej kobiety.
Gwarantuję Wam,  że po przeczytaniu tej książki zawalczycie o siebie.
Wspaniała,  motywująca,  inspirująca i życiowa książka.
Nie oderwiecie się od niej ani przez chwilę.
Rewelacja!
Polecam!

Informacje dodatkowe o Uśpione namiętności:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Uśpione namiętności

Kup książkę Uśpione namiętności

Językiem serca jest tęsknota, a językiem umysłu - racjonalizacja. To racjonalne myślenie często spycha na margines kobiece uczucia. Kiedy kobieta wciśnie je w kąt, staje się jak gdyby maszyną do wykonywania obowiązków.

Głęboko wierzę, że każdy dołek kończy się wzniesieniem i z każdej głębokiej wody uda mi się wypłynąć na powierzchnię.

Powiedz życiu tak, Lili
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Powiedz życiu tak, Lili

Lilianna Berg jest niepoprawną poszukiwaczką szczęścia bez powodu. Głęboko wierzy, że przyszła na świat po to, aby czerpać radość pełnymi garściami i...

Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem

Człowiek ma prawo do wszystkich emocji. Ma też prawo do uznania swoich krzywd i stanięcia w PRAWDZIE. Trudy dzieciństwa, anoreksja, bulimia, uzależnienie...