Valentin

Tom 1 cyklu Niezwykli

Rozpoczęłam czytanie z dobrym nastawieniem bo nie ukrywam, mocno liczyłam na tą pozycję. I miałam lekki "zgrzyt" na początku. Jestem raczej zwolenniczką Slow Burn- przynajmniej na pierwszych stronach..

W książce Pani Leny mamy ukazany wielki zachwyt ze strony Valentina osobą Lexi. Z biegiem czasu,gdy poznajemy bliżej o co chodzi z Przeznaczoną jestem w stanie stwierdzić że reakcja była adekwatna do powagi sytuacji, jednak początek był dla mnie ciężki w odbiorze.

Pomijając pierwsze spotkanie naszych głównych bohaterów jestem mile zaskoczona co otrzymałam w dalszej części książki.

Nie pamiętam kiedy aż w takim stopniu zaangażowałam się w fabułę. Nie sądziłam nawet że książka o takiej tematyce może mnie tak zaciekawić.

Znajdziemy w niej wielowątkowość ale jest to wszystko napisane spójne i przemyślane. Jednak nie jest to pozycja dla każdego. Motyw przemocy, brak wsparcia ze strony najbliższych nie jest proste w napisaniu i później w odbiorze.

Ilość scen erotycznych trochę mnie przetoczyła mimo że były napisane ze smakiem dla mnie osobiście już było ich za dużo.

Przez książkę dosłownie się płynie. Czyta się ekspresowo z coraz większym budowaniem napięcia.

Jest to pozycja godna waszej uwagi.

Bez jakichkolwiek wątpliwości sięgnę po kolejne tomy. Jestem niesamowicie ciekawa dalszych losów bohaterów oraz innych braci.

Informacje dodatkowe o Valentin:

Kup książkę Valentin

We’re Just Enemies
Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - We’re Just Enemies

Dwudziestoletnia Charlie Walker bierze udział w wyścigach motocyklowych, a dzięki swoim umiejętnościom zarabia na tym całkiem niezłe pieniądze. Niestety...

Burza emocji
Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - Burza emocji

Kiedy spotykają się po latach, on nie kryje nienawiści, jaką do niej żywi. Layla Peterson przyjeżdża do Vancouver nie tylko po to, aby zdobyć nowe doświadczenie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;