W cieniu wierzb

To już trzeci tom cyklu żuławskiego.

Bardzo się ciesz, że na premierę nie trzeba było długo czekać, bo zakończenie poprzedniej części sprawiło, że nie mogłam się doczekać dalszych losów Ewy i Kamila.

Jest zauroczona całą serią. Jest to historia, która chwyta za serce i wzrusza. Z ogromną przyjemnością zawitałabym do gospody w Krasnymstawie. Usiadła w kuchni Rozalii i porozmawiała z Panią Matyldą.

Po raz kolejny dałam się wciągnąć w historię i z przyjemnością czytałam o podejmowanych przez bohaterów decyzjach. Jesteśmy świadkami przemian niektórych bohaterów. Niektóre są mniejsze, drugie większe. Na uznanie zasługuje na pewno Anastazja, która dojrzała, usamodzielniła się, nabrała pewności siebie.

Ponownie spotkamy się z rodzicami Kamila i Anastazji, tym razem zagoszczą na dłużej. Wniesienie to sporo emocji i zamieszania. Będzie się działo!

Myślę, że jest to książka dla każdego i w każdym wieku. Zainteresuje i starszych i młodszych. Moja teściowa po lekturze zadzwoniła i poprosiła, żebym zamówiła kolejny tom :)

Domyślacie się już pewnie, że gdy usłyszała, że 03.01.2022r. wychodzi kolejna część, a ja już mam egzemplarz bardzo się ucieszyła :)

Informacje dodatkowe o W cieniu wierzb:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2022-01-12
Dodał/a opinię: zaczytanababka

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce W cieniu wierzb

Kup książkę W cieniu wierzb

Samotnik
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - Samotnik

W pięknej wiosce pośród zadbanych, choć ubogich chatek stoi dom bez drzwi i okien. Kto może w nim mieszkać? Samotnik! Wychodzi ze swojego domu rzadko,...

Leśne cuda
Sylwia Kubik0
Okładka ksiązki - Leśne cuda

W internecie Michalina ma status gwiazdy. Wiele kobiet chętnie zamieniłoby się z nią na jej życie w sielskiej, kurpiowskiej wsi. Ale nie każdy jej obserwator...