W sidłach obsesji

Hej hej Kochani wiecie co dziś mamy ?!
A no mamy Premierę "W SIDŁACH OBSESJI" ksiazka ma dwie wspaniałe autorki który bardzo GRATULUJE w dniu premiery tej wspaniałej książki! 😍

Magdalena jako piętnastoletnia dziewczyna przeprowadza się z matką do siedziby jej pracodawcy gdzie musi przestrzegać pewnych zasad. Poznaje tam synów Pana Volkov z którymi nie wolno jej się spoufalać ale czy Lazara interesują te zasady?
Otóż nie do końca ma zamiar przestrzegać tej zasady a wręcz przeciwnie, tak tak dobrze słyszycie.
Czy Magdalena i Lazar będą razem?
Czy dane im jest żyć długo I szczęśliwie?
Czy Volkov pozwoli im byc razem?

Bardzo Podoba mi się fabula książki ale tak bardzo bardzo. Uwielbiam książki mafijne i chyba nigdy mi się nie "przejedza" a co do tej miałam wysokie wymagania cóż czytałam wcześniej książki Moniki i już wtedy bardzo spodobał mi się jej pomysł na fabułę z Pauliną to było moje pierwsze spodkania nigdy wcześniej nie czytałam nic spod jej pióra ale teraz już wiem ze jej kolejna książkę muszę przeczytać innej opcji nie ma 😁
Szczerze powiedziawszy bałam się trochę zakończenia a to wszystko przez Monikę 😂🙈
Bohaterowie bohaterowie uwielbiam Magdalenę i czasem naprawdę bardzo jej współczułam a serce mi pękało na pół 🥺 ogólnie bohaterowie są świetnie wykreowani.
Ale uwaga do gustu przypadł mi też Adrik lubię takie osoby w książkach 😉

Podoba mi się ze czuć w tej książce emocje przez co łatwiej wciagnac się w historie.
I chwilami naprawdę potrzebowałam paczki chusteczek...😭
Kolejna ważna rzecz akcje nie toczą się powoli i mozolnie ale są przeprowadzone bardzo dynamicznie co bardzo lubie. ❤

Brawa dla Autorek mi ta książka przypadła do gustu, czekam noecierpliwie na kolejny tom mam nadzieję że się szybko pojawi jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy naszych bohaterów i co autorki wymyślą ❤

Informacje dodatkowe o W sidłach obsesji:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-23
ISBN: 9788328720541
Dodał/a opinię: Zaczytanamam

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce W sidłach obsesji

Kup książkę W sidłach obsesji

Miłość jest piękna, ale trudna. Tylko ta prawdziwa jest warta wysiłku (…) Nie ma rzeczy niemożliwych, a każda góra staje się łatwiejsza do przeskoczenia, kiedy mamy dla kogo się starać.

Red. Nightmare. Tom 1
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Red. Nightmare. Tom 1

Czasami mrok posiada piękne oblicze. Cassandra i Katie w wieku dwunastu lat zostają uprowadzone przez szalone małżeństwo. Dziewczynki są tam traktowane...

Kanibal
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Kanibal

Każda bestia ma swój słaby punkt, a każda miłość - ciemną stronę. Aria Simons jest młodą kobietą z sercem na dłoni. Jej największym marzeniem jest adopcja...