We Rule Hell Together

Tom 1 cyklu Together

"To chłopak, przed którym mnie ostrzegali, że nie powinnam z nim nawet rozmawiać. On mnie zniszczył, namieszał w moim życiu, a ja mu na to pozwalałam, ponieważ myślałam, że nikt nie jest w stanie zniszczyć mnie bardziej, niż sama już to zrobiłam."

Naomi zostaje wysłana przez swoich rodziców do brata do Vegas. Uznali, że w nowym miejscu dziewczyna ogarnie się i przestanie sprawiać problemy wychowawcze. Kłopoty przylgnęły do naszej bohaterki na stałe, gdyż znów ją znalazły. I to niemałe. Jest jeszcze jeden problem, a mianowicie najlepszy przyjaciel jej brata Dylan Blake. Tajemniczy i prowadzący szemrane interesy chłopak.

Co wyniknie z nowej znajomości? Czy Naomi odnajdzie się w nowym środowisku?

Zacznę może od tego, że okładka książki jest przyjemna dla oka. Zdecydowanie przyciąga wzrok i współgra ze wszystkimi elementami. Opis również mnie zainteresował. Niestety muszę przyznać, że środek już nie za bardzo mi się podobał. Mam mieszane odczucia po lekturze książki.

Początek historii niezbyt mnie zaciekawił. Pojawiały się nieznaczące sceny, które nie wnosiły nic szczególnego do fabuły. Pod koniec zaczęło się robić ciekawiej trochę, poczułam się zaintrygowana, jak na jaw wychodziły skrywane tajemnicę.

Ogólnie cały zarys fabuły był w moim odczuciu niespójny, taki jakby chaotyczny. Brakowało mi takiej płynności w przechodzeniu pomiędzy jednym wydarzeniem a drugim.

Główna bohaterka zachowywała się nieodpowiedzialne w niektórych sytuacjach. Jakoś tak nie mogłam się z nią porozumieć, co mi się w niej podobało to imię. Choć przyznaje, że zaskoczyła mnie w pewnej scenie z nożem i pistoletem.

Niecałe 250 stron czytałam przez dwa dni, więc szło mi to dość opornie.

Jak na debiut autorki to książka ma potencjał. Warsztat jednak wymaga jeszcze do szlifowania, wiadomo, że początki bywają trudne. I trzeba się liczyć z różnymi uwagami. Nic straconego jednak każda następna pozycja może być coraz lepsza.

Informacje dodatkowe o We Rule Hell Together:

Wydawnictwo: NieZwykłe