Więzy krwi

Lubicie thrillery psychologiczne z misternie utkaną intrygą i przerażającymi tajemnicami z przeszłości?
Mam dla Was propozycję niesamowicie wciągającej książki, która wbije Was w fotele.
"Więzy krwi" to historia o siedemnastoletniej Mindy Wright. Dziewczyna jest utalentowaną narciarką. Niestety przez poważny wypadek jej życie komplikuje się, a wszystkie jej plany stają pod znakiem zapytania. W szpitalu lekarze odkrywają, że nastolatka jest chora na białaczkę. Jedyną szansą na wyleczenie jest przeszczep komórek macierzystych. Badania DNA rodziców Mindy ujawniają, że nie łączą ich żadne więzy krwi.
Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Podczas walki o życie Mindy wychodzą na jaw kłamstwa sprzed lat, które mogą zniszczyć rodzinę Wrightów.
Kim są biologiczni rodzice dziewczyny?
Czy doszło do pomyłki w szpitalu i Mindy została podmieniona?
Sięgnijcie po ten znakomity thriller, a gwarantuję Wam, że nie odłożycie tej książki ani przez chwilę. Kłamstwa, tajemnice, sekrety, skomplikowane relacje rodzinne, mroczny klimat, dramatyczne chwile, nieoczekiwane zwroty akcji, manipulacje, intryga. Nie mogłam oderwać się od tej książki dopóki nie poznałam sekretów tej rodziny.
Autorka potrafi trzymać czytelnika w napięciu i niepewności do samego końca. Podczas czytania odczuwałam niepokój i strach. Nie wiedziałam komu mogę ufać.
Jeśli szukacie wstrząsającej historii z przerażającymi sekretami rodzinnymi to będzie idealna książka dla Was.
Gwarantowane emocje.
Przyszykujcie się na palpitacje serca!
Rewelacja!
Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Więzy krwi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-10-26
Tytuł oryginału: Tear Me Apart
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Więzy krwi

Kup książkę Więzy krwi

Umarli nie kłamią
J.T. Ellison0
Okładka ksiązki - Umarli nie kłamią

Detektyw wydziału zabójstw, Taylor Jackson, wraca do zdrowia po ciężkim postrzale. Odzyskuje siły w starym szkockim zamku, u swojego dobrego przyjaciela...

Pocałunek śmierci
J.T. Ellison0
Okładka ksiązki - Pocałunek śmierci

Krwawe ślady maleńkich stóp prowadzą do kuchni. Na podłodze leży martwa Corinne. Obok siedzi jej wystraszona półtoraroczna córeczka... Śledztwo prowadzi...