Wild at Heart. Wróć do mnie

Tom 2 cyklu Wild

Czy miłość jest warta tego, aby poświęcić się dla niej i zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni? Czy druga połowa zauważy starania i doceni zmianę?

Calla tęskni za ukochanym pilotem. Kiedy Jonah ponownie pojawia się w jej życiu i składa jej propozycje powrotu na Alaskę, waha się. Po pewnych przemyśleniach doceduje się posłuchać swojego serca i wyjeżdża na Alaskę. Od tej pory jej życie zostanie wywrócone do góry nogami. Musi walczyć ze swoimi słabościami, dzikimi zwierzętami, narzucającymi się sąsiadami, samotnością, a do tego kobietą, która nie przestała żywic uczuć do jej pilota. Czy Calla poradzi sobie po środku zachodniej tundry? Czy jest tam szczęśliwa? Czy miłość Calli i Jonaha przetrwa?

"Wild at heart. Wróć do mnie" to kontynuacja losów bohaterów tej genialnej serii. Pamiętajcie , że konieczna jest znajomość poprzedniej części, ale nie wahajcie się ani chwili i sięgnijcie po obie części.
Drugi tom pokazuje, jak ważna jest sztuka kompromisu, a fundamentem związku jest rozmowa, podejmowanie wspólnych decyzji, zaufanie i doceniane poświęcenia dla drugiej osoby.
Muszę przyznać, że podczas czytania tej części trochę się powkurzałam. Na co? A raczej na kogo? Na Jonaha, Marie. Na swoim przykładzie wiem, że przyjaźń między kobietą, a mężczyzną nie istnieje. Prędzej, czy później ta druga osoba zakocha się w swoim przyjacielu. Doskonale wiem co czuła Calla. Dostrzegała to, czego Jonah nie widział. Fragmenty dotyczące Marii bardzo działały mi na nerwy. Już wcześniej nie czułam do niej sympatii, ale teraz wręcz jej nie lubię.
Gdyby Calla żyła naprawdę, to powiedziałabym jej, że jestem z niej dumna! Serio. Dostrzegam to, jak wiele poświęciła i jak bardzo musiała walczyć ze swoimi słabościami.
Autorka ponownie zabrała mnie do świata malowniczej, ale surowej Alaski. Piękne opisy miejsc, idealnie oddany klimat, a do tego zimni, tajemniczy i stanowczy miejscowi. Trzyman kciuki za naszą dzielną Callę i Jonaha.
Kolejna perełka na mojej biblioteczce!
Gorąco Wam polecam całą serię i z całego serca zachęcam do jej. przeczytania 💜

Informacje dodatkowe o Wild at Heart. Wróć do mnie:

Kup książkę Wild at Heart. Wróć do mnie

Zostań ze mną
K.A. Tucker0
Okładka ksiązki - Zostań ze mną

Nowa powieść bestsellerowej autorki K. A. Tucker! Calla Fletcher nie miała nawet dwóch lat, gdy matka wywiozła ją z Alaski, nie mogąc dłużej znieść izolacji...

Jedno małe kłamstwo
K.A. Tucker0
Okładka ksiązki - Jedno małe kłamstwo

Livie zawsze chciała być perfekcyjna. Ale dopiero błędy, które popełniła, pokazały jej kim naprawdę jest. Livie zawsze była tą bardziej zrównoważoną z...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;