Wrócić do siebie

Rianna to młoda, zdolna kobieta która nie do końca wie czego chce od życia, dużo pracuje a resztę dnia spędza w swoim małym mieszkaniu w którym wszędzie walają się książki, jej życie odmienia się gdy jej znajomy Birk, stały podróżnik, twórca pięknej biżuterii postanawia ją odwiedzić. Rianna i Birk poznali się w dość nietypowych okolicznościach, ona kiedyś mało nie przejechała chłopca a on go uratował, od razu coś między nimi zaiskrzyło, od tej pory mieli ze sobą stały kontakt, teraz postanowił ją odwiedzić i dać jej wyjątkowy prezent. Piękną broszkę która Rianna dostała postanawia założyć na ważne biznesowe spotkanie, właściciel firmy Locky Landsmann całe spotkanie wgapiał się w jej dekolt a potem udawał że spodobała mu się jen broszka i zaczął ją oglądać i dotykać dlatego z ulgą ale jednocześnie strachem opuściła spotkanie gdy dostała telefon że Birk jest w szpitalu. Od tej pory drogi tych trzech osób niebezpiecznie zaczęły do siebie zbliżać.
Książka wciągnęła mnie od samego początku, Rianna jest postacią której nie da się nie lubić, jest bardzo miła, kiedy jej koleżanka przychodzi do niej i mówi że zatrzyma się u niej na kilka dni nie widzi w tym żadnego problemu chociaż ma małe mieszkanie a jest w nim już Birk. Odkąd prawie spowodowała wypadek boi się jeździć sama samochodem i ciągle prosi o pomoc swojego kolegę z pracy Olliego, ale przez to musiała zrezygnować ze swojej pasji ścigania burz. Kiedy Locki Landsman proponuje Birkowi duże pieniądze za wykonanie pewnej ozdoby Rianna puszcza go w świat ponieważ wie że jest to dla niego szansa zdobycia pieniędzy, spłacenia wobec Landsmana długi ale oprócz tego wie też że nie da się podróżnikowi zakazać podróży i chociaż będzie tęsknić pozwala mu odejść. Z nadzieją że wróci. Niestety ta jedna decyzja zmieni całe jej życie.
Tej historii nie da się przewidzieć, na pewno nie spodziewałam się tego co się stanie, myślałam że ta książka będzie oparta na rozstaniach i powrotach, łzach i chwilach szczęścia a przedstawione są w niej rozterki, wahania, dzielenia się miłością. Miłość Birka i Rianny jest pełna zrozumienia, dawania sobie wolności i szacunku ale nie można zbudować szczęścia na nieszczęściu innych.

Informacje dodatkowe o Wrócić do siebie:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2019-02-27
ISBN: 978-83-65351-87-6
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Wrócić do siebie

Kup książkę Wrócić do siebie