Wybrana przez bogów

"Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to by było, gdyby bogowie istnieli naprawdę? Jak wyglądałoby nasze życie, gdyby to oni decydowali o jego biegu? Czy nadal mielibyśmy szansę, by zmienić swój los?"

"Wybrana przez bogów" to książka opowiadająca historię dziewiętnastoletniej dziewczyny Caro, której od zawsze śni się pewien przystojny mężczyzna. Gdy dowiaduje się, że jest prawdziwy chce go jak najszybciej znaleźć. Wiec wraz z przyjacielem wyjeżdża za granicę na studia.
 Wplątuje się przez to w serię zdarzeń z udziałem bogów greckich, duchów jak i demonów, do tego książka ma w sobie wątki o czarownicach 😄
Jest humorystyczna, a czasami potrafi złapać za serce!

Książka przeznaczona dla nastolatków, może być cudownym prezentem pod choinkę.
 Akcja szybko się rozwija co nadaje dynamiczności całej opowieści, w niektórych momentach nie mogłam się połapać co się stało, ale to nie jest duży problem.
 Przeczytałam ją w jedno popołudnie,  ponieważ jest dosyć cieniutka, jednak było warto po nią sięgnąć.

Za wysłanie egzemplarza ogromnie dziękuję wydawnictwu Novae Res.

Informacje dodatkowe o Wybrana przez bogów:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2019-11-13
Dodał/a opinię: Girlwithbook

Tagi: Mitologia mitologia grecka mity nadprzyrodzone inny świat moce nadprzyrodzone moce

Zobacz opinie o książce Wybrana przez bogów

Kup książkę Wybrana przez bogów