Wycena

Tom 1 cyklu Wycena

🌺 „𝕎𝕪𝕔𝕖𝕟𝕒” 𝕂.ℕ. ℍ𝕒𝕟𝕖𝕣🌺

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Od dzisiaj będzie tańczyć tylko dla niego

K.N. Haner stworzyła mroczny dark romance, który wciąga już od pierwszych stron. Lektura tylko dla pełnoletnich czytelników.

Cassie jest tancerką w eksluzywnym klubie nocnym, który prowadzi razem z bratem. Ich dzieciństwo naznaczone było traumą i złymi przeżyciami. Gdy wydaje się, że wszystko w ich życiu układa się dobrze na ich drodze pojawia się tajemniczy Gabriel. Niebezpieczny biznesem zabiera Cassie oznajmiając, że od teraz to ona musi pomóc w spłacie długu brata poprzez pójście z nim i wkroczenie do jego świata.

Autorka porusza w niej drażliwe tematy, wykorzystywanie seksualne oraz zniewolenie. Jak to bywa w tego typu książkach sceny łóżkowe odgrywają tutaj dużą rolę. Autorka postarała się, by były one dosyć mocne i tak opisane, by działały na wyobraźnie czytelnika. Fabuła jest zaskakująca. Zaczynając tę książkę byłam przekonana, że dostanę po prostu pozycję z dużą ilością scen erotycznych i pewnie, jak przystało na autorkę, z mądrym i trafnym przesłaniem. Jakie było moje zdziwienie kiedy zaczęły pojawiać się w niej bardzo osobliwe momenty.

Fabuła książki jest bardzo oryginalna. Autorka podjęła się poruszenia wielu trudnych tematów, a emocje ubrała przepięknie w proste słowa. Były momenty, kiedy miałam ochotę potrząsnąć Cassie, ale też takie, w których najzwyczajniej bym ją przytuliła i płakała razem z nią. Bowiem dziewczyna nie miała łatwo w życiu. Każdy ją wykorzystywał, nawet własny brat czerpiąc z niej korzyści materialne. Patrząc na nią z boku, dostrzegamy, że Cassie ma bardzo niską samoocenę, co wywołuje smutek. A jej największym marzeniem jest to, by ktoś wreszcie pokochał ją bezgranicznie za to kim jest.

To nie jest łatwa lektura, ale z pewnością taka, która wciąga bez reszty swoim mrocznym klimatem i nie pozwala przerwać lektury ani na moment dopóki nie pozna się zakończenia, które swoją drogą pozostawia czytelnika w niemałym zawieszeniu. Dla fanów mrocznych i nietuzinkowych historii w typie dark romans się spodoba! ❤

Informacje dodatkowe o Wycena:

Kup książkę Wycena

Zakazany układ
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Zakazany układ

Nowa seria Królowej dramatów! Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego...

Nowe rozdanie
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Nowe rozdanie

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje...