Wycena

Tom 1 cyklu Wycena

Życie nie rozpieszczało Tylera i Cassie. Przeszli wiele a problemów w dalszym ciągu zdaje się nie mieć końca.
   Dziewczyna porzuciła marzenia o balecie ale nadal muzyka i taniec jest dla niej wszystkim. Pracuje jako stripgirl ale z zasadami, których nie łamie dla żadnego mężczyzny.
   Tyler jest właścicielem klubu. Powoli wychodzi na prostą a siostra mu pomaga zarówno tańcem jak i stojąc za barem. Jednak pewnego wieczora mężczyzna zostaje napadnięty i brutalnie pobity. Okazuje się, że jest to "zapłata" za nie spłacony dług, jaki zaciągnął.
   Otulony mrokiem i piekielnie niebezpieczny mężczyzna bierze Cassie jako zastaw za długi oraz odsetki. A ona zrobi wszystko, aby ochronić swego brata.
   Kim on jest? Do czego potrzebna jest mi Cassie? Co czeka na młodą dziewczynę? Jaka jest jej przeszłość?

Książki Kasi są uzależniające. Uwielbiam te emocje w nich drzemiące, które za każdym razem bombardują moje czytelnicze serduszko.
   Najnowsza już a wstępie hipnotyzuje okładką, która idealnie współgra z treścią. Oddaje wszystko, co istotne. To co powiedziane a także to, czego trzeba szukać między wersami.
   Historia Cassie obdziera ze złudzeń. To czego doświadczyła od życia było bardzo okrutnie i totalnie niesprawiedliwe. Ta empatyczna, troskliwa a jednocześnie waleczna i buntownicza młoda kobietka z każdą kolejną stroną dała się lubić jeszcze bardziej. Nawet mimo tego, że w pewnych kwestiach była zagubiona i stawiała siebie na szarym końcu.
   Tyler to postać, która kosztowała mnie masę nerwów. Testował moją cierpliwość. Wewnętrznie wręcz krzyczałam.
   Podobnie miało się do mrocznego tajemniczego mężczyzny, będącego postrachem półświatka Atlanty. Z taką różnicą, że tu widziłam malutką iskierkę nadziei. On był postacią niepewną i przerażającą. Niepewną i nieprzywidywalną.
   Doskonała kreacja. Wszyscy bohaterowie otrzymali indywidualne cechy charakteru i byli wyraziści. Mieli określoną rolę w powieści.
   Perfekcyjna była także wykreowana sytuacja sprawcy całego zamieszania w teraźniejszości Cassie. Przemyślana i poprowadzona tak, że chwilami łapało mnie przerażenie. Trzymało w napięciu i dostarczało adrenaliny. A także pytań, na które szukałam odpowiedzi niczym Sherlock Holmes. Dążyłam do poznania całej prawdy. Odkrycia wszystkich kłamstw i tajemnic, które finalnie wbiły mnie w fotel i po których zbierałam szczękę z podłogi.
   Jako iż praca głównej bohaterki nasuwa pewne skojarzenia, potwierdzam iż jest to lektura dla osób pełnoletnich. Jest to mroczny erotyk. Taki naprawdę dark.
    Lekturę czytałam z zapartym tchem. Obezwładniająca i uzależniająca. Pokazująca jak bardzo przewrotny i nieprzewidywalny bywa los. Autorka pokazuje jak ciężko jest iść do przodu mając na barkach tak potężny bagaż doświadczeń, który na każdym kroku nie pozwala zaczerpnąć powietrza pełnią płuc. Jak ciężko jest zostawić traumę i zaufać.
   Kolejny raz zostałam wciągnięta i przemielona. Autorka skutecznie oderwała mnie od rzeczywistości dostarczając takiego rollercoastera, że po doczytaniu do końca czułam się jakbym została przemielona i wypluta. A to dopiero początek, bowiem jest to pierwsza część.
    OMG! Kontynuacja potrzebna na już! Koniecznie muszę poznać ciąg dalszy tej niesamowitej historii. Historia gorzkiej z nutką słodkości. Ciężkiej ale z nadzieją. Zdecydowanie zachęcam do czytania.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo Ale!

#recenzja

Kup książkę Wycena

Na szczycie
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Na szczycie

Singielka Rebeka Staton z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej zarabia na utrzymanie jako striptizerka w nocnym klubie go-go i dzieli mieszkanie ze...

Dyrektorka generalna
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Dyrektorka generalna

Kontynuacja bestsellerowego ,,Dyrektora generalnego"! Połączyło ich uczucie, rozdzieliła prawda. Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii...