Wyśniona Gwiazdka

Święta pozwalają uwierzyć, że zawsze można zacząć od początku.

Wanda dostaje propozycję służbowego wyjazdu do Pragi. Problem w tym, że jest on tuż przed świętami. Mimo to decyduje się na niego i układając plan w głowie, wie, że wszystko uda się "ogarnąć" w czasie.
Będąc na miejscu dociera do niej tak naprawdę jak bardzo jest zmęczona swoim życiem i tym, że ludzie ją otaczający ciągle coś od niej chcą.
W Czechach wszystko się zmienia. Wanda poddaję się urokowi tego miasta, odkrywa nowe miejsca. Ludzie są uśmiechnięci, prószy śnieg, a do tego trwa jarmark świąteczny, który sprawia, że Wanda czuje się jak w bajce.
To tutaj podejmuje ważne życiowe decyzje i będzie chciała by bajka trwała na jej warunkach.

"Wyśniona gwiazdka" to historia, która tak naprawdę pozwala otworzyć oczy na to co robimy każdego dnia, jak jesteśmy postrzegani, jak najbliżsi się przyzwyczaili do tego, że my zawsze coś zrobimy, że tak naprawdę wszystko jest na naszej głowie.
Mimo sporej dawki humoru i zabawnych sytuacji ta książka skłania do przemyśleń, do zatrzymania się i zadania pytania, gdzie w tym wszystkim jestem ja.
"Wyśniona gwiazdka" to powieść bardzo życiowa, którą polecam na ten zabiegany czas.

Informacje dodatkowe o Wyśniona Gwiazdka:

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2022-11-02
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Wyśniona Gwiazdka

Kup książkę Wyśniona Gwiazdka

Przedsionek szczęścia
Anna Kapczyńska0
Okładka ksiązki - Przedsionek szczęścia

TRZEBA WSZELKIE PROBLEMY ROZWIĄZYWAĆ NA PNIU. TONĄĆ TO SOBIE MOŻNA W PIANIE OD PIWA. Niepewność siebie, zbyt wiele możliwości, za mało odwagi, wygórowane...

Czarne piwo grabarza
Anna Kapczyńska0
Okładka ksiązki - Czarne piwo grabarza

Gośka, Danka i Renata - sąsiadki z poznańskich Jeżyc. Uzbrojone jedynie we własną intuicję i dobre chęci podejmują się rozwiązania zagadki nagłej śmierci...

Forget Me Not
Julie Soto