Zabójcza przyjaźń

Anna Andrews, dziennikarka BBC, zostaje wezwana na miejsce morderstwa, aby relacjonować postępy w śledztwie, które prowadzi jej były mąż Jack Harper. Anna wie o pewnych faktach, które według Jacka czynią ją główną podejrzaną. Ktoś jednak próbuje wrobić w morderstwo również detektywa.

"Zabójcza przyjaźń" to historia opisana z perspektywy trzech osób- jej, jego i mordercy. Początek tej historii jest spokojny jednak później akcja coraz bardziej przyspiesza i porywa czytelnika w swoje sidła. Momentami miałam mętlik w głowie i zastanawiałam się kto jest winny dokonanych morderstw, ponieważ każdy bohater miał motyw by zabić. Mroczna i intrygująca fabuła pełna niespodziewanych zwrotów akcji a do tego bardzo dobrze wykreowani bohaterowie. I oczywiście zakończenie... zaskakujące, a to jest jedna z najważniejszych cech dobrego thrillera.
"Zabójcza przyjaźń" to naprawdę genialny thriller psychologiczny, który serdecznie polecam Waszej uwadze.

Informacje dodatkowe o Zabójcza przyjaźń:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-03-10
Tytuł oryginału: His and Hers
Tłumaczenie: Agnieszka Walulik
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Zobacz opinie o książce Zabójcza przyjaźń

Kup książkę Zabójcza przyjaźń

Czasami kłamię
Alice Feeney0
Okładka ksiązki - Czasami kłamię

A kiedy sądzisz, że już wszystko rozumiesz... wtedy CZASAMI KŁAMIĘ! Są trzy rzeczy, które powinniście wiedzieć o Amber Reynolds. Pierwsza: jej...