Żądze

Tom 3 cyklu Skandal

To już trzeci tom z serii Skandal, zamykający niezwykle porywający i pełen namiętności cykl, który zawładnął mną oraz oczarował. Pani Kasia nieraz już udowodniła, że ma lekkie i przystępne pióro, a jej powieści poruszają serce jak i duszę.

Autorka tutaj mnie zaskoczyła, uraczyła historią tak gorącą i ciekawą, że nie mogłam się od niej oderwać chociażby na moment. Fabuła jest dynamiczna, poprzeplatana wątkami tak życiowymi i realnymi, że bez trudu można sobie wyobrazić jak bezlitosne i nieprzewidywalne jest życie, na które nieraz nie mamy wpływu.

Kto czytał poprzednie części wie, że Julia Widawska po wielu szokujących zdarzeniach zaręczyła się z francuskim milionerem Gaspardem. Od tej chwili wszystko zaczyna układać się po jej myśli. Planuje ślub, kończy remont hotelu i ma wspaniałego faceta, który ją kocha.

Lecz czy ta sielanka będzie trwać wiecznie? Czy były kochanek James na pewno zrezygnował z dziewczyny? Czy po ślubie ta przebojowa Polka będzie szczęśliwa?

Zapewniam, że ta książka to prawdziwa petarda, ocieka wspaniałym seksem, jest ogromnie emocjonująca i tak pełna skandali, że o odłożeniu książki możecie zapomnieć. Zakończenie was mocno zaskoczy, ciężko przewidzieć taki finał i do końca nie wiadomo z kim Julia będzie.

Ja momentami wpadałam w osłupienie i nie dowierzałam temu co wyczytałam. Na nudę nie będziecie narzekać. Kibicowałam bohaterce i z przyjemnością obserwowałam jej przemianę w dojrzałą emocjonalnie, wiedzącą czego chce kobietę, która po tylu przejściach przejrzała na oczy i zrozumiała co jest dla niej tak naprawdę ważne.

Dałam się porwać lekturze, zapomniałam o codzienności, zmęczeniu. Pochłonięta czytaniem żyłam jakby w ciele Julii, wręcz czułam jakie żądze ją porywają i jak ciężko było jej dokonywać właściwych decyzji. Rozdarta pomiędzy starym a nowym uczuciem miała wielkie dylematy, z których wybrnąć miałby problem niejednej z nas.

Podsumowując uważam tę książkę za genialną, wartą waszej uwagi i niezwykle interesującą. Nie zwlekajcie tylko pozwólcie porwać się historii i dowiedzcie się jak potoczą się losy naszej bohaterki. Będziecie w niemałym szoku, bo nie jest to schematyczna i przewidywalna powieść.

Informacje dodatkowe o Żądze:

Kup książkę Żądze

Rewanż
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Rewanż

KATARZYNA NOWAKOWSKA, znana również jako K.N. HANER, powraca z drugą częścią Zagrywki. Jej bezpruderyjne i nasączone zmysłowością historie porwały serca...

Zagrywka
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Zagrywka

NOWA SERIA KRÓLOWEJ ROMANSÓW K.N. HANER W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi się dostosować, albo...