Zamruczę Ci

"Zamruczę Ci", to powieść, która już przed oficjalną premierą zdobyła spore grono fanów na Wattpadzie, popularnym serwisie dla twórców piszących hobbystycznie, oraz tych planujących debiutować, jak w przypadku tej powieści.

Cieszę się, że ta książka doczekała wersji papierowej. To idealna pozycja aby zakopać się z nią w pościeli, z kubkiem gorącej herbaty u boku. Nietuzinkowa, niebanalna, okraszona poczuciem humoru idealnie trafiającym w mój gust, które sprawiało iż momentami nie byłam w stanie powstrzymać śmiechu, a nazwy kolejnych rozdziałów wywoływały uśmiech na mojej twarzy.

Paula to dziewczyna której nie sposób nie lubić- to dziewczyna taka jak my, którą chcielibyśmy mieć za koleżankę. Niestety od chwili przejechania czarnego kota, pech towarzyszący jej od dłuższego czasu zdaje się przybrać na sile. Nie układa się i w życiu uczuciowym, i tym rodzinnym, nawet jej współlokatorka nie potrafi odczarować klątwy rzuconej przez właścicielkę poszkodowanego zwierzęcia.

Los sprawia, że wśród tych nieszczęść na drodze dziewczyny staje Grzegorz- niezwykle przystojny ginekolog, typowy gracz, "specjalizujący" się w przygodach na jedną noc. Jego kolejnym celem ma być Paula, która nie wydaje się być taka jak jego dotychczasowe dziewczyny, a ona sama początkowo traktuje Grzegorza jak pionka w swojej wojnie z matką.

"Zamruczę Ci", to świetna komedia erotyczna, która wydaje się być naprawdę realna. Postacie są świetnie wykreowane,  nieidealne , ludzkie. Narracja jest prowadzona z perspektywy obojga bohaterów, co daje nam możliwość poznania ich bliżej, zagłębienia się w to, co dzieje się w ich głowach. Momentami to, co działo się w głowie Grzegorza nie podobało mi się w ogóle. Jego myśli i wypowiedzi były nasiąknięte erotyzmem tak bardzo, że aż nie mogłam uwierzyć iż mężczyzna może patrzeć na kobietę tak przedmiotowo, snując podłe plany za jej plecami. To pozostawiło we mnie nadzieję, że nie jest tak w rzeczywistości, oraz dostrzegłam przesłanie, aby bardziej przyglądać się temu jakimi ludźmi się otaczamy i przewidywać ich intencje.

Niemniej jednak, przy książce bawiłam się fenomenalnie! Zdecydowanie na "plus" jest rozwijanie pobocznych wątków, np. relacji Muchy i brata Pauli. Czuję, i liczę na to że historia Grzegorza i Pauli jeszcze się nie zakończyła, i poznamy ich dalsze losy w kolejnej powieści. Niesamowicie dobry debiut!

Informacje dodatkowe o Zamruczę Ci:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-01-27
Dodał/a opinię: pachnacestrony

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Zamruczę Ci

Kup książkę Zamruczę Ci

Mój przyjaciel to zły chłopak
Agata Bieńko0
Okładka ksiązki - Mój przyjaciel to zły chłopak

Niektóre dziewczyny oczekują, że mężczyzna zapewni im poczucie bezpieczeństwa. Ale są też takie, które wolą niegrzecznych chłopców... Dziewiętnastoletnia...

I żyli długo i...
Agata Bieńko0
Okładka ksiązki - I żyli długo i...

Nie wszystkim przypada w udziale sprawiedliwa porcja pecha... Kontynuacja przezabawnej, gorącej powieści ,,Zamruczę ci". Paula ma za sobą trudny rok....

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz