Zatracona

Debiut polskiej autorki, który przyciągnął mnie swoją okładką, a opis bardzo zaintrygował.
Nie mogłam się oderwać.
Byłam ciekawa, co wydarzy sie dalej, jak zakończy się książka.

"Nie ufaj. Nie odczuwaj. On jest tylko kolejnym zleceniem"

Alex Walker pracuje w agencji, która wyłudza dane. Jej zadaniem jest uwodzenie mężczyzn i wyciąganie od nich potrzebnych informacji. Dostaje zlecenie, aby zbliżyć się do Dominica Stone. Profesora zajmującego się sztuczną inteligencją.
Czy tym razem Alex będzie również skuteczna?

Książka o rozbudowanej fabule.
Z jednej strony subtelny erotyk,
z drugiej opowieść z odrobiną melancholii o trudnym dzieciństwie. Wątki seksu są wplecione tak dobrze, że czytelnik nie czuje się zniesmaczony, ale wręcz pobudzony. Autorka w bardzo dobry warsztatowo sposób, lawiruje między przeszłością bohaterów, a teraźniejszością.
Całe opowiadanie jest niczym droga do ukształtowania charakteru Alex i jej otwierania się na prawdziwe uczucie. Nie brakuje również zwrotów akcji, które zaskakiwały.
Dominic bardzo mnie zaintrygował swoją wytrwałością w zdobyciu zaufania dziewczyny. Jego upór pomimo różnicy wieku i to jak bardzo się dla niej poświęcił dodało blasku historii.
Nadia Grim w 364 stronach zawarła wszystko co ważne. Nic nie zostało bez odpowiedzi.
Jednak, żeby nie było zbyt kolorowo, mi osobiście troszkę dłużył się końcowy wątek w Kornwalii, a dokładniej praca nad miniaturkami domków.
"Zatracona" to książka o traumach z dzieciństwa, o odbudowywaniu własnych wartości, o miłości i bólu z nią związanego.
Polecam sięgnąć po debiut autorki. Gwarantuje przyjemne spędzenie czasu.

Informacje dodatkowe o Zatracona:

Kup książkę Zatracona

Zaślepiony. Love is blind
Nadia Grim0
Okładka ksiązki - Zaślepiony. Love is blind

Historia o Kopciuszku zazwyczaj kończy się słowami "żyli długo i szczęśliwie". Nie w tym przypadku... Jane każdego dnia walczy o przetrwanie w wielkim...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska