Zdobyć Rosie. Początek gry

"Zdobyć Rosie. Początek gry" Kirsty Moseley to romans. Po przeczytaniu "Nic do stracenia" nie mogłam się wprost doczekać historii Nate!

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż się nie zawiodłam. Podobnie było z pozostałymi powieściami autorki. Zaczęłam czytać jej książki już kilka lat temu i wciąż mam do nich sentyment. To były pierwsze romanse, jakie czytałam w życiu i które mnie oczarowały.

Autorka bowiem nie pisze nic na pokaz  jej powieści brzmią autentycznie, przepełnione są uczuciami i co w sumie dla mnie ważne: są prawdziwe. Nie ma tu zbędnych scen, nie czuć pisania na siłę. Jej książki po prostu są i podbijają serca.

Nie miałam okazji przeczytać jeszcze wszyatkich powieści autorki, ale niewątpliwie mam taki zamiar. Już niewiele mi zostało.

Także zdecydowanie polecam zapoznać się z tą historią. Zdecydowanie jest tego warta. O. Nie wspomniałam, że jest to pierwsza część. Także nie ma co zwlekać.

Polecam!

Ilustracje:brak
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Zdobyć Rosie. Początek gry

Kup książkę Zdobyć Rosie. Początek gry

Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę
Kirsty Moseley0
Okładka ksiązki - Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę

Zagorzała singielka Amy Clarke jest dumna z trzech rzeczy w swoim życiu: różowych włosów, kolekcji conversów oraz zdolności do wypicia...

Nic do stracenia. Wreszcie wolni
Kirsty Moseley0
Okładka ksiązki - Nic do stracenia. Wreszcie wolni

Ojciec Anny Spencer zostaje wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Od tej pory Anna przestaje być anonimową nastolatką i coraz trudniej chronić jej...