Zdrajca

Tom 3 cyklu Prawniczka Camorry

Zdrajca to książka dla czytelnika o mocnych nerwach.

James wielki, niepokonany capo zostaje złamany. Pada na kolanach i prosi, prosi o życie swojej żony. Ma 48 godzin na podjęcie decyzji zabije się i uwolni z niewoli Lisę albo obydwoje zginą. Gdzie jest jego żona? Kto go zdradził? Jaka decyzję podejmie? Porwanie żony capo to pierwsza kropla w morzu wydarzeń, pierwsza kropla która spada i niesie niewyobrażalne konsekwencje.

Trzecia część cyklu Prawniczka Camorry, część w której mogłoby się wydawać że autorka da wytchnienie czytelnikowi. Rozwiąże szybko problemy i będzie różowo i kolorowo... i to jest mylne myślenie. Ta część pokazuje "pełną gębą" życie mafii jego konsekwencje i zagrożenia, poświęcenia i złudną lojalność, gniew, brutalność, ciemność, całą gamę brudnych emocji. Porwanie Lisy to początek lawiny, która spadnie na głównych bohaterów, lawiny wydarzeń które sprawdzą kto jest silny a kto się podda.
"Miłość to nic innego jak kolejny wybór. Decyzja, która może być dobra i zła, która może nieść różne konsekwencje. (...)To próba sił i czasu, Jedni ją przetrwają, drudzy nie."
Jak będzie z głównymi bohaterami? Czy ich poświęcenie i próba ratowania uczucia, które w świeci mafii nie istnieje nie przysporzy im za dużego poświęcenia, cierpienia, unicestwienia?

Cykl Prawniczka Camorry, mnie zaskoczył i poniekąd zszokował. Dawno nie spotkałam się z tak dobrymi książkami, które ani jedna część nie jest słabsza. Wszystkie na równym poziomie, pełna logiczna historią, mocne emocje i doskonale skrojeni bohaterzy. Polecam.

Informacje dodatkowe o Zdrajca:

Zobacz opinie o książce Zdrajca

Kup książkę Zdrajca

Anna Falatyn0
Okładka ksiązki - Pokaż mi, kim jesteś

Drugi tom serii z nowymi bohaterami. William Reed porzucił karierę lekarza i rozpoczął pracę w koncernie farmaceutycznym, gdzie w bardzo krótkim czasie...

Mecenas
Anna Falatyn0
Okładka ksiązki - Mecenas

"Już dawno nie czekałam tak na żadną książkę”. Gorące Book Story Wojciech Bielecki to mecenas, który nie pracuje z niewinnymi obywatelami. Jego...