Żelazna zabawa

Tom 6 cyklu Żelazne serca

💖Recenzja💖

Współpraca reklamowa z @wydawnictwoniezwykle

„Żelazna zabawa” – Agata Polte

To miała być tylko zabawa. Chwile niegrzecznych, namiętnych uniesień. Mały sekret o którym nikt nie ma prawa się dowiedzieć. W końcu i tak to nie ma prawa bytu, ale gdy do zabawy dochodzą uczucia, już tak łatwo nie jest.

Cloe, ukochana siostrzyczka, która nadal jest uważana za dziecko przez brata. Ma już tego dosyć. Pragnie wolności, zaufania i wreszcie oderwania się od ochrony. Pragnie być niezależna i wreszcie traktowana jak dorosła. Udaje się jej, ale to co zaplanowała może przynieś nieoczekiwane skutki. Cloe to kobieta, która wchodzi w dorosłość i chce się bawić. Do tej pory nie miała szans na rozrywkowe życie, a gdy się wreszcie urwała ze smyczy to niekontrolująca już się. Jedna jej decyzja nie była w moim guście. Do tej pory trzymała to dla siebie i dla kogoś wyjątkowego, ale jeden moment, jeden pocałunek i już to oddała. Pomimo tego to silna babka, która niczego się nie boi. Ma głowę na karku i z każdą chwilą udowadniała swoją dorosłość.

Adrien to typowy niegrzeczny chłopiec, który potrafi oczarować kobietę, a jego troska i walka o rodzinę jest niesamowita. Nie pozwoli aby ktoś tknął jego bliskich, bo to ona jest dla niego skarbem. Zrobi wszystko aby ich chronić. Ma coś w sobie magnetyzującego i przyciągającego. Umie także zadbać o kobietę, ale boi się swoich uczuć. Zamyka się w skorupie i umie się dobrze maskować emocje. Silny i nieposlromiony.

To tylko zabawa. Spotkania, ulotne chwile namiętności  a z czasem rozmowy, te szczere i głupie. Oboje rozumieją się świetnie, znają swoje poczucie humoru, swoje chytre charaktery. Mają także wspólną misję, która jeszcze bardziej ich zbliża do siebie.

Uwielbiam tę serię i ta książka również przypadła mi do gustu, ale troszkę mniej niż poprzednie tomy. Nie umiem wyjaśnić dlaczego, ale jakoś tak mniej związałam się z bohaterami. Jeśli chodzi o fabułę to jak zwykle dużo mafii i pełnych zwrotów akcji i drżenia serca, co się dalej wydarzy.

Jeśli lubicie mafię, gorące sceny, które rozgrzewają nie tylko ciało ale i serce to koniecznie sięgnijcie po kolejny tom serii mafijnej.

8,5/10💖

Informacje dodatkowe o Żelazna zabawa :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-01-11
ISBN: 9788383203560
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Żelazna zabawa

Kup książkę Żelazna zabawa

Żelazne zasady
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazne zasady

Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii.Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie...

Na przekór
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Na przekór

Walcz o swoje. Na przekór wszystkiemu. Odkąd prawie zostałam potrącona na skrzyżowaniu, cały czas miałam wrażenie, że gram na loterii: uda mi się...