Żelazne zasady

Tom 1 cyklu Żelazne serca

Malia Ferro stara się zacząć na nowo. Z dala od śmierci, niebezpieczeństwa, zleceń. Chce przestać oglądać się za siebie. Jednak, czy tak łatwo przyjdzie jej porzucić dotychczasowe życie?
Los wtrąca ją prosto w ramiona Diabła z Wybrzeża, którym jest Enzo Tossell. Oj to bezwzględny typ. Osławiona Żelazna Zabójczyni znalazła się na jego terenie i no przecież, nie mógł to być przypadek!
Ich spotkanie zapoczątkuje serię zdarzeń, bowiem każde ma swój cel i aby go osiągnąć potrzebują się wzajemnie.
Czy sobie zaufają? A może któreś z nich to zaufanie wykorzysta, aby rozwiązać własne problemy?
Jednak wiszące nad głową niebezpieczeństwo to nie wszystko. Gdzieś w tym chaosie znajdzie się miejsce na wciąż rosnące pożądanie, elektryzujacą namiętność... A może także na miłość?
Będzie adrenalina, będzie gorąco! Przygotujcie na wielkie starcie!
Przed Wami pierwszy tom nowej serii autorstwa Agata Polte - strona autorska
Autorka zabiera nas do świata mafijnych porachunków, gdzie żądzą zasady - żelazne zasady, a każdy ruch ma swoje konsekwencje.
Główni bohaterowie, czyli Malia i Enzo to zestawienie, które nie pozwoli czytelnikowi się nudzić. Są to mocne charaktery, uparte. A takie w książkach lubię najbardziej.
Cała historia bardzo mi się podobała. Świetnie przedstawione zostały starcia i zgrzyty między poszczególnymi familiami i ich bossami. Budowanie pozycji i hierarchia, to zawsze mnie fascynuje w tego typu książkach i pod tym względem, Agata Polte dała mi dokładnie to, czego chciałam.
Było to moje pierwsze spotkanie z autorką. Jej styl zdecydowanie zaskarbił sobie moje uznanie i chętnie sięgnę po kolejne jej książki, a z pewnością po ciąg dalszy tej właśnie serii.

Informacje dodatkowe o Żelazne zasady:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-03-10
Dodał/a opinię: blondeside

Tagi: romansmafijny literaturapolska

Zobacz opinie o książce Żelazne zasady

Kup książkę Żelazne zasady

Druga twarz Scordatto
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Druga twarz Scordatto

Saverio Scordatto jest bossem jednej z chicagowskich rodzin mafijnych, które stale ze sobą rywalizują. Pewnego popołudnia mężczyzna odkrywa, że siostra...

Zakazany smak
Agata Polte 0
Okładka ksiązki - Zakazany smak

Valary Purcell zawsze była uważana za grzeczną i poukładaną dziewczynę. Żyła pod dyktando surowej babki, która nią manipulowała i nieustannie narzucała...