Zemsta Castillo

Tom 2 cyklu Zemsta Castillo

Dalsze losy Evy i Ivo, którzy coraz mocniej się do siebie zbliżają. Kobieta postanowiła opowiedzieć ukochanemu o swojej przeszłości, a następnie wspólnie postanowili opracować plan zemsty na oprawcy  Evy. Gdy we trójkę, wraz z Mędrcem Komisji Cosa Nostry, myśleli, że mają plan idealny, na ich życie spadają kolejne kłopoty i nieoczekiwane sytuacje, które niosą za sobą ogromne niebezpieczeństwo.
Eva i Ivo to jak dla mnie bohaterowie idealni. Wręcz uwielbiam silne, waleczne i charakterne postacie w książkach. Nie ukrywam, że Eva to moja ulubienica. Kocham jej charakter i pazur, a także to jak radzi sobie z problemami.
Wciągająca akcja, interesująca fabuła, nieoczekiwane sytuacje, trudne momenty. Niebezpieczeństwo, brutalność, strach. Ogromna miłość i oddanie. Namiętność, pożądanie i bardzo gorący romans. Zemsta, walka, strata, ból, cierpienie. Ta książka to prawdziwy rollercoaster emocji.
Całość napisana jest w naprawdę świetny sposób i czyta się ją z zapartym tchem. Ogromne brawa należą się Autorce za sceny tortur, które w tej historii wręcz uwielbiam. Podobnie jak w poprzedniej części, sceny z przesłuchań czytałam z tymi cudownymi ciarkami na plecach. Autorka swoimi historiami wciąga czytelnika do świata bohaterów i nie pozwala się z niego wydostać aż do momentu przeczytania ostatniej strony. Potem pozostaje tylko żal, że to już koniec i wyczekiwanie na jej kolejną książkę.
"Zemsta Castillo" to bardzo wciągająca historia, którą czyta się niezwykle lekko i szybko. Jako fanka romansów mafijnych jestem zakochana w tej serii i już wyczekuję kolejnej części opowiadającej dalsze losy Rodziny Castillo. Coś czuję, że tam to dopiero będzie naprawdę gorąco.
Koniecznie musicie przeczytać tę serię. Gwarantuję, że nie będziecie żałować, a historia Evy i Ivo pochłonie was bez reszty.
Dziękuję Wydawnictwu Niezwykłe oraz Agnieszce Bruckner za egzemplarz.

Informacje dodatkowe o Zemsta Castillo:

Kup książkę Zemsta Castillo

Zemsta upadłej księżniczki
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Zemsta upadłej księżniczki

Historia Laury Castillo, siostry Ivo z Zemsty Kruka i Zemsty Castillo. Krucha, skrzywdzona, delikatna - tak jeszcze do niedawna mówiono o Laurze. Teraz...

Nieustępliwy szef
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Nieustępliwy szef

Aaron Stone nawet w najgorszych koszmarach nie przewidział, że jeden studencki wybryk pociągnie za sobą lawinę tak strasznych konsekwencji. A jednak stało...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz