Zimna S. Odwilż

Tom 2 cyklu Zimna S

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Swoją przygodę z książkami Justyny Chrobak rozpoczęłam od książki Zimna S. Jak ja się cieszę, że trafiłam na profil Justynki 😍. Drugą książką autorki, którą właśnie skończyłam jest Zimna S. Odwilż.

Jeśli nadal nie znacie licznej twórczości autorki, koniecznie musicie nadrobić zaległości. Ja mam w planach sięgnięcie po pozostałe dzieła, które na pewno równie mocno mi się spodobają.

A teraz zapraszam na parę słów o książce 😊. Może pojawić się lekki spojler.

O mamusiu jak ja kocham tę opowieść! Skończyła się jeszcze lepiej niż tego oczekiwałam 😍. Ale emocje... Płakałam jak rzadko kiedy, żal rozgrywał mi serce a na koniec zagościła w nim niewyobrażalnych rozmiarów radość! ❤

W tej części denerwowała mnie Malwina, za to Sebastian zachowywał się jak przystało (kto czytał moją poprzednią opinię ten wie co mam na myśli 😂). Zgotowała mu, i sobie zresztą, ogromny rollercoaster uczuć, namieszała porządnie, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Dzięki tym zawirowaniom czytało mi się ją przynajmnie i szybko, momentami nie mogłam się oderwać.

Na główną bohaterkę, niestety spadną następne problemy i niebezpieczeństwo, drogi jej i ochroniarza jeszcze nie raz będą musiały się zejść, co niekoniecznie jej odpowiada.

Henio jest osobą, której bardzo mi szkoda. Jego najlepsza przyjaciółka przez to, że cały czas sprowadzała na siebie kłopoty, nie interesowała się jego życiem. Egoistka, którą mężczyzna i tak bardzo lubi. Podziwiam jego wytrwałość i to, że jej dobro i szczęście stawiał ponad swoje życie uczuciowe. Każdy powinien mieć tak wspaniałego, oddanego przyjaciela.

Nie mogę cały czas narzekać na Malwinę, bo prawda jest taka, że zmieniła się i to bardzo. Przez wszystkie wydarzenia, a może właśnie dzięki nim, z egoistki zaczęła zmieniać się w pełną uczuć kobietę, dla której dobro innych zaczęło być ważniejsze od jej samej.

Nie zdradzając niczego więcej, zachęcam Was do zagłębienia się w lekturę obu tomów. Przeżyjecie z nimi miłe chwile zapomnienia, a główni bohaterowie nie dadzą Polecam sobie zapomnieć.

Polecam!

Kup książkę Zimna S. Odwilż

Córka lasu
Justyna Chrobak0
Okładka ksiązki - Córka lasu

Jest to powieść o młodej dziewczynie, wyrwanej ze swojego dotychczasowego życia, która musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości do jakiej trafiła, przez...

Uzależniona
Justyna Chrobak0
Okładka ksiązki - Uzależniona

Czy pozwolisz, by twoim życiem kierowało pożądanie?   Podczas spędzanego samotnie w barze wieczoru andrzejkowego Natalia poznaje Mateusza. Wzajemna fascynacja...