Zimny ogień

Tom 2 cyklu Żywioły

„Zimny Ogień - takie określenie do niej pasowało. Czas na rozpalenie jej i odkrycie jej wewnętrznego żaru wraz z nią.”

Pamiętacie Jolę z pierwszego tomu ŻYWIOŁY pt „Gorący Śnieg”?
Śliczna lecz zimna blondynka, która z pomocą swojej kochanki, chciała podstępem uzyskać jak najwiecej po rozwodzie z Wojtkiem....wcale nie przypadła mi do gustu.
Cóż teraz została całkiem sama, opuszczona, rozżalona, bez chęci do życia.
Co prawda alimenty Wojtka, pozwolą jej żyć bez zmartwień, ale jak się wiadomo - pieniądze to nie wszystko.
Nagły spadek po jej znienawidzonym ojcu, pomimo, że początkowo jest szokiem, jest też szansą na poważne zmiany w monotonnym życiu Jolki.
Jednak...
Chatka w głuszy?
W środku lasu?
Co dbająca o siebie lalunia może tu robić?
Okazuje się, że „domek” nie dość, że skrywa wiele „wirtualnych” tajemnic więc, na prawdę, daleko mu od słowa chatka.
W dodatku tuż obok mieszka nieprzystępny, a z dzikiego wyglądu prawie jak Thor, gburowaty mężczyzna, potrafiący wyciągnąć intrygującą miastową lalunie z opałów, ale również zszokować, podniecić i zaspokoić.
Zimna jak dotąd Jolka zapala się jak ląd i nie zamierza szybko gasnąć.
Jej na nowo odkryta pasja ostrym sexem w pełni ją rozgrzewa do czerwoności.
I gdy już niby wszystko dało by się zacieśnić, poukładać, między Jolką a Marcelem, któregoś mroźnego poranka, w jej drzwiach staje Oleg, a wtedy ta tonie w jego czarnych oczach i przeszywającym spojrzeniu.
I już sobie człowiek spokojnie czeka na Happy End, a tu oczywiście Monia musiała namieszać.
I ja się pytam po co?
A tak do siebie pasowali.
Seksualni długodystansowcy! Jednak czytając dalej przekonałam się o układance, która po prostu musiała się w ten sposób poukładać.
Świetna część : nieprzewidywalna, gorąca, pikantna, zmysłowa i emocjonująca.
No i końcówka jest na bank wstępnym do trzeciej części serii Żywioły, której nie ukrywam już teraz nie mogę się doczekać 💗

Informacje dodatkowe o Zimny ogień :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-02-14
ISBN: Brak
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Zimny ogień motylewnosie monikaliga

Zobacz opinie o książce Zimny ogień

Kup książkę Zimny ogień

Biała
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Biała

Młody naukowiec wyręczając się rozgoryczonym zwolnieniem z pracy Janem wpuszcza specyfik do rozdzielni w wodociągach. Trująca ciecz w krótkim czasie...

Kalejdoskop Zmysłów
Monika Liga0
Okładka ksiązki - Kalejdoskop Zmysłów

To historia losów Marleny, która postanawia się usamodzielnić. Odziedziczyła niewielkie mieszkanko po babci i postanawia je wyremontować...