Kolejna próba zmierzenia się ze swoją przeszłością i teraźniejszością, którą podejmuje autorka i z której wychodzi zwycięsko. To nie jest kolejna nieciekawa pseudobiografia celebryty, byłej modelki po przejściach, która zainteresować może jedynie czytelników portali plotkarskich i rynsztokowej prasy. To solidny poradnik, czy raczej świadectwo z próby zadawania "pytań do życia" i nauki wyciągania wniosków z odpowiedzi. Felicjańska przerobiła wiele tematów w swoim życiu i postanowiła podzielić się tym z innymi, ale nie chodzi tylko o opowiedzenie i wypłakanie swoich traum i toksycznych przeżyć. "Teraz mogę powiedzieć - mówi Felicjańska - że wiem o co chodzi ze szczęściem, z tym, że kiedy zaczynamy zadawać pytania do życia, a ono odpowiada, to wtedy chcemy więcej i więcej. Słowem, piękne jest w tym wszystkim to, że tych poszukiwań jest przede mną jeszcze bardzo dużo. I właśnie tym moim poszukiwaniem chcę się dzielić z innymi, aby też zechcieli szukać. W książce są podpowiedzi." Ta publikacja ma jeszcze tę niezaprzeczalną wartość, że inspiruje do własnych poszukiwań, w oparciu o tytuły na jakie pozwołuje się autorka w swojej publikacji. O tytuły, które pomogły jej w doświadczaniu dobrego życia i dochodzeniu do tytułowego szczęścia.

Informacje dodatkowe o Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze.:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-05-18
Kategoria: Poradniki
Dodał/a opinię: benioff

Zobacz opinie o książce Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze.

Kup książkę Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze.

Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy
Ilona Felicjańska0
Okładka ksiązki - Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy

Ilona Felicjańska, modelka, II wicemiss Polonia z 1993 roku. W latach 1994-98 była asystentką Mariusza Szczygła w najbardziej znanym polskim talk-show...

Wszystkie odcienie czerni
Ilona Felicjańska0
Okładka ksiązki - Wszystkie odcienie czerni

Niezwykła, mocna i bezpruderyjna opowieść o pożądaniu, seksie, miłości, prawdzie i zbrodni. Znakomity thriller erotyczny jakiego w Polsce jeszcze nie było...