Zniszcz mnie

Biorę jego czarną bluzę i choć jest na mnie o wiele za duża, zakładam ją z przyjemnością.
"On i ona.

Pogubiony imprezowicz i zbuntowana outsiderka.

Nie spodziewają się siły rażenia gorącego uczucia, które ich połączy.

Barry uchodzi za prawdziwą duszę towarzystwa, ale to tylko pozory. Nie jeździ motocyklem i nie zalicza panienek jak jego kumple.

Pewnego dnia zauważa nieznajomą, która na jego widok w panice ucieka i gubi swój szkicownik."

Tak właśnie opisywana jest ta książka.

Jest to tylko wierzchołek góry lodowej, która powoli odkrywa się przed nami w trakcie dalszego czytania i przewiercania wzrokiem stron.
 Osobiście nie dałam rady doczytać książki do końca, ponieważ jest dla mnie zbyt męcząca.
 Nie potrafiłam się zmusić do dalszego czytania, a już napewno do czynnego śledzenia zachowań bohaterów.
 Jest to po prostu gatunek nie dla mnie.
 Jednak jeśli ktoś lubi erotyki-romanse, to książka dla was! Jest w niej pełno podtekstów oraz romantycznych scen.
 Postacie nie są typowymi postaciami jak w każdej tego typu książce. Mają swoją przeszłość i historie, nie tylko te kolorowe. A nawet kolorów tam praktycznie brak.
 Dziwne myśli i mroczna przeszłość może doprowadzić do każdego typu zakończenia.
 Książka jest ciekawa, ale tak jak pisałam wyżej, nie bardzo dla mnie, bohaterka nie wiedzieć czemu ma dla mnie tak paskudny charakter, że dosłownie nie mogłam przez książkę przebrnąć.

Oceniam ją jednak dosyć wysoko ponieważ łatwość językowa i to jak delikatnie się ją czyta mnie wprost zachwyciła.
 Do tego kreatywność autorki jest nie do opisania.

Anna Langner igra sobie z czytelnikiem na wszystkie możliwe sposoby.
Czytając czułam jak mnie niszczy i buduje od nowa, w kółko.
Mogę ze spokojem potwierdzić, że tytuł jest jak najbardziej odpowiedni!
Premiera książki przewidziana jest na 29.01.2020r.
I z całego serca polecam wam zapoznać się z tą pozycją.

Ostrzegam jeśli nie przepadacie za ślimakami, długo tak nie będzie ponieważ teraz je pokochacie!

Informacje dodatkowe o Zniszcz mnie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-01-29
Dodał/a opinię: Girlwithbook

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce Zniszcz mnie

Kup książkę Zniszcz mnie

Zacznijmy od nowa
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Zacznijmy od nowa

Czy miłość musi być idealna, aby była szczęśliwa? W życiu Anety wszystko zaczyna się układać. Nowa praca mogłaby oznaczać świeży start dla niej i...

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Przygotuj się na opowieść pikantną jak imbir i słodką jak grzech! Ginger to perfekcjonistka z obsesją na punkcie świąt. Odkąd obchodzi je wyłącznie w...