Żona więźnia

Ta książka tak mnie oczarowała, że brak mi słów aby to wyrazić, jednak spróbuję.

Już samo to, że trzyma się w ręku powieść inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami nadaje jej jakiś wyższy status 💚 Czytamy i myślimy sobie o rany!!! tak było... Nie każde słowo, nie każda sytuacja ale historia miała miejsce 💚

Czytałam na przemian z wypiekami na twarzy, płacząc, śmiejąc się czy bardzo wzruszając. To historia o miłości ale nie tylko. To opowieść o sile uczucia, o przyjaźni, o tym, że są ludzie, którzy zawsze pozostają ludźmi 💚 niezależnie od sytuacji.

Czy ktoś z nas tak jak Izabela byłby w stanie podjąć taką walkę o miłość? Myślimy sobie oczywiście ale to decyzja z wygodnego fotela, kanapy czy leżaka, przy filiżance kawy, herbaty... Tak na prawdę nie mamy pojęcia co byśmy zrobili będąc w takim punkcie jak ta Kobieta 💚

Autorka opisała historię, która od pierwszych stron chwyta czytelnika za serce i trzyma już po zakończeniu opowieści. Jedyny niedosyt to taki, że chciałoby się wiedzieć jak potoczyło się życie tych ludzi po wojnie. Jednak może kiedyś przeczyta ją ktoś, kto rozpozna w niej losy swoich bliskich 💚

Wiecie, że kocham kryminały i thrillery a jeśli chodzi o książki obyczajowe to no cóż grymasze 😉 Więc piszę tu i teraz to powieść jaką powinniście przeczytać. Wspaniała historia, pięknie napisana, dająca czytelnikowi całą gamę cudownych emocji 💚 Jestem w niej po prostu zakochana 💚
Czytajcie bo zapewniam, że warto!!!

Informacje dodatkowe o Żona więźnia:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-02-24
Tytuł oryginału: The Prisoner's Wife
Tłumaczenie: Urszula Gardner
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Tagi: World War Two period (c 1939 to c 1945) bóg

Zobacz opinie o książce Żona więźnia

Kup książkę Żona więźnia