Zrodzony z gniewu

Andres i Chloe są razem mimo przeciwności losu. Mimo nieprzychylności rodziców mężczyzny, którzy nie uważają jej jako odpowiedniej partnerki dla swego syna. A jednak.
   Już wkrótce młode małżeństwo wyrusza w podróż poślubną, podczas której kobieta zostaje porwana. Chloe trafia do Mikaila, który traktuje kobiety niczym żywe laleczki. Boss narkotykowy i jednocześnie najpotężniejszy gangster w Meksyku nie zna innego zachowania niż tylko okazywanie gniewu i to, co przyswoił przez lata.
   Czy Chloe uda się uciec? Czy Mikail zwróci jej wolność? Czy jest dla nich jakąś szansa? Co takiego doświadczy Chloe?

Tę historię miałam przyjemność czytać wiele miesięcy temu jako betareader. Już wtedy historia Chloe i Mikaila wstrząsnęła mną dogłębnie. Teraz po takim długim czasie akazała się być jeszcze bardziej wyjątkowa. Wyjątkowa, bo czegoś tak brutalnego, okrutnego, demonicznego jeszcze nie czytałam.
   Autorce kolejny raz należą się brawa. Brawa nie tylko za świetną kreację bohaterów i całej fabuły ale przede wszystkim za oddanie pełnego realizmu. Tego przerażenia, które przelewa się na czytelnika. Tych wszystkich emocji, które czytelnik pochłania niczym gąbka wodę.
   Ta książka budzi przerażenie. Włos staje dęba a strach nabiera na sile z każdą kolejną przekręcaną stroną.
    Z jednej strony aż odrzuca tymi wszystkimi naprawdę okrutnymi i bestialskimi zachowaniami Mikaila a z drugiej bardzo ciężko jest się od niej oderwać. Intryguje, ciekawie, wyzwala lawinę pytań.
    Chloe była dzielna. Jestem pełna podziwu dla jej zachowania. Ta kobieta jest silna. Dużo bardziej niż bym przypuszczała.
   Za to Mikail to czysty szatan. Samo zło. Takie z najwyższej półki. Nie wiem do tej pory jak autorka wpadła na pomysł stworzenia takiej postaci ale to był strzał w dziesiątkę. Diabeł z ludzkiej skórze. Brrr. Do samego nie miałam do niego krzty zaufania.
   A wiecie co jest najlepsze? Taka furteczka na koniec, która być może pozwoli na kontynuację. To jedno zdanie dało mi nadzieję i będę się go trzymać niczym rozbitek deski.
   "Zrodzony z gniewu" jest lekturą niezwykle brutalną. Mroczną, erotyczną. Odważną, okrutną i na pewno nie dla osób o słabych nerwach. Dla fanów thrillerów i szukających mocnych wrażeń. Warto ją przeczytać.
   Zobaczcie co czeka na Chloe. Przekonajcie się jak złoto i gniew zmienia człowieka. Dajcie się porwać tej pasjonującej i przejmującej lekturze.

Polecam.

Współpraca: Niegrzeczne Książki

Informacje dodatkowe o Zrodzony z gniewu:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-05-18
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Zrodzony z gniewu

Kup książkę Zrodzony z gniewu

Poskładaj mnie na nowo
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Poskładaj mnie na nowo

Nie zadzieraj z nią, bo to się może skończyć... miłością! Sue, studentka amerykańskiego college'u, ma za sobą ciężkie dzieciństwo - koszmar przemocy domowej...

Red. Nightmare. Tom 1
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Red. Nightmare. Tom 1

Czasami mrok posiada piękne oblicze. Cassandra i Katie w wieku dwunastu lat zostają uprowadzone przez szalone małżeństwo. Dziewczynki są tam traktowane...