Zrodzony z gniewu

“Zrodzony z gniewu“

Szukacie książki, którą przeczytacie w jedną chwilę ? Mam dla Was coś takiego. Dosłownie przysiadłam i skończyłam.

Ale ! To nie jest książka dla każdego. Autorka zastrzega, że wyłącznie dla pełnoletnich, a ja dodam, że dla tych mniej wrażliwych. I bierzcie takie ostrzeżenia serio, bo nikt sobie nie żartuje o nich pisząc. Zignorujesz ostrzeżenia, a później wystawisz negatywną opinię, bo " nie lubisz takich książek" ? No to sorry - jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem zanim ją otworzysz to po co w ogóle czytasz ?

Lubię mroczne historie, lubię brutalne sceny, lubię szokujące wątki i sięgam po takie książki świadoma tego co może mnie w nich spotkać. Mam nadzieję, że też sięgniecie z tą świadomością .

Chloe poznała Andresa mając zaledwie 15 lat. Ona - biedna, mająca tylko uzależnioną matkę, która nie dbała o nic prócz tego żeby zaspokoić swój nałóg. Sprzątała w domu Andresa żeby mieć co jeść. Jego rodzice nią gardzili, a on ją pokochał. Czy ta miłość miała szansę na przetrwanie? Otóż miała, była silna, wyjątkowa. W dniu ślubu złożyli sobie wyjątkowe przysięgi, wierzyli, że ich uczucie wytrzyma i pokona wszystko. Nie byli tylko świadomi tego, że los brutalnie przetestuje te deklaracje . Mrok czaił się już blisko.

Gdy tak podle dotychczas traktujący Chloe, teściowie , nagle postanawiają zmienić swoje stanowisko i w prezencie sfinansować im podróż poślubną do Meksyku, kobieta ma złe przeczucia, w które nie wierzy jej mąż. Jednak intuicja jej nie myliła i zamiast spędzić wspaniałe chwile z Andresem, trafia w ręce potwora. Czy jest nadzieja, na to, że uwolni się z piekła ?

Mikail kocha swoje laleczki, ma już niemałą kolekcję, do której dołączy Chloe. Kobiety są nauczone posłuszeństwa, dosłownie wytresowane, jednak ona nie i nie potrafi się przystosować do jego wymagań.W sumie nawet nie ma takiego zamiaru… Co doprowadziło do tego, że mężczyzna tak przystojny, że mógłby mieć każdą bez użycia siły, stworzył swój prywatny domek dla lalek? Jakie dramatyczne przeżycia czekają na te kobiety pod jego dachem? Z iloma potworami przyjdzie się zmierzyć Chloe ?

To nie jest piękna historia o miłości, nie ma tu słodkich słów, namiętności, rozkwitających uczyć.

Ta książka jest pełna brutalności, nienormalnych zachowań. Walka z mrokiem, gniewem jaki rządzi Mikailem. Chloe ani przez chwilę nie przestaje kochać męża i wciąż walczy o to by do niego wrócić. Co będzie musiała zrobić żeby osiągnąć cel, przekonajcie się sami.

Historia jest na swój sposób chora, porąbana ale wciąga i zaskakuje. Złapałam się na tym, że już nawet trzymałam kciuki za to by Chloe i Mikail mieli swoje wspólne szczęśliwe zakończenie ale to byłoby takie oczywiste, czyż nie ? A nie ma być przewidywalnie. Co się wydarzy, jaki będzie finał, przekonajcie się sami.

I tak jak już pisałam, książkę czyta się ekspresowo, styl autorki i sama historia pozwala nam pędzić przez kolejne rozdziały . A w dodatku wydanie jest bardzo estetyczne, każdy rozdział zdobiony fragmentem zdjęcia z okładki, mi się to bardzo podoba ❤️

Jeśli szukacie nieoklepanej , szalonej i pełnej mroku historii z wątkiem romantycznym, to coś dla Was. Tylko weźcie do serca wstępne ostrzeżenia bo naprawdę to jedna z tych książek nie dla każdego. Dziękuję Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji i autorce za moc wrażeń ❤️ Polecam

Informacje dodatkowe o Zrodzony z gniewu:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-05-18
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Zobacz opinie o książce Zrodzony z gniewu

Kup książkę Zrodzony z gniewu

Niebezpieczne rady
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Niebezpieczne rady

Niektóre słowa mogą prowadzić do wielkiej namiętności. Szczególnie te nieprzemyślane... Liliana właśnie zaczyna naukę na rzeszowskiej uczelni, lecz nie...

Kanibal
Paulina Zalecka0
Okładka ksiązki - Kanibal

Każda bestia ma swój słaby punkt, a każda miłość - ciemną stronę. Aria Simons jest młodą kobietą z sercem na dłoni. Jej największym marzeniem jest adopcja...