Recenzja książki: Dziedzictwo, którego nie można odrzucić

Recenzuje: truskawka2

Jak kształtowało się harcerstwo od początków w 1918 roku aż do XXI wieku? Jakie wartości były najważniejsze na poszczególnych etapach? Jak zmieniała się wizja idealnego zucha i harcerza? Na jakie trudności natrafiało harcerstwo w swojej historii i jak je przezwyciężało? O tym wszystkim opowiada autorka książki Dziedzictwo, którego nie można odrzucić, powołując się na liczne materiały źródłowe. Z tych materiałów wyłania się fascynująca opowieść o dziejach ZHP.

Podsumuję krótko: Czuwaj! Czytaj!

dr Kalina Beluch

Kup książkę Dziedzictwo, którego nie można odrzucić

Zobacz opinie o książce Dziedzictwo, którego nie można odrzucić
Katarzyna Marszałek0
Okładka ksiązki - Statuty, komentarze i inne dokumenty dotyczące Przyrzeczenia i Prawa Harcerskiego (1989-2016). Tom III . Wybór źródeł do dziejów Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej

,,Wybór źródeł do dziejów ZHR", Tom I, Utworzenie i rozwój Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej 1989-1999, Tom II, Rozwój...

Katarzyna Marszałek0
Okładka ksiązki - Ruch harcerski w latach 1980-1989. Wybór źródeł do dziejów ruchu harcerskiego w Polsce

,,Wybór źródeł do dziejów ruchu harcerskiego w Polsce Ruch harcerski w latach 1980-1989" jest kontynuacją serii wydawniczej wydanej...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska