reklama

Recenzja książki: OOBE. Drugie życie poza ciałem

Recenzuje: Danuta Awolusi

Jeden z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce – Robert Noble – przygotował właśnie dodruk wyjątkowej książki pod tytułem OOBE. Drugie życie poza ciałem. To praktyczny, napisany przystępnym językiem poradnik dotyczący opuszczania ciała.

recenzja OOBE. Drugie życie poza ciałem

Po co opuszczać ciało (OBE)? Czemu służyć ma ta praktyka, kojarząca się z nadprzyrodzoną mocą? Autor podsumowuje to ciekawym zdaniem:

By żyć w pełni!

Opuszczanie ciało to umiejętność, dzięki której człowiek zyskuje szansę, by doświadczać czegoś, co nie jest możliwe w fizycznym świecie. Daje ona poczucie zdumiewającej wolności, pozwala podróżować do różnych miejsc, rozwijać się duchowo i czerpać inspirację, niezbędną zwłaszcza osobom, które muszą być na co dzień kreatywne.

Brzmi wspaniale, ale jednocześnie opuszczanie ciała jest wyzwaniem, wielką sztuką. Sam autor, zanim ją opanował, musiał przeżyć wiele rozczarowań i porażek. W książce podpowiada zresztą, jak sobie z nimi radzić. Aby opuścić ciało, nie trzeba wcale wielu treningów – może się udać za pierwszym razem. Nie jest to jednak łut szczęścia, ale raczej efekt odpowiedniego przygotowania.

Robert Noble daje rozwiązania, konkretnie, krok po kroku, uczy, w jaki sposób dokonać tego niezwykłego czynu. Książka podzielona została na kilka najważniejszych sekcji: najpierw dowiemy się, co może nam przeszkodzić w osiągnięciu OBE, a co będzie pomocne. Dowiemy się sporo o dźwiękach, a także wpływie naszej kondycji psychofizycznej na ten stan. Autor omawia również kwestię lęku, a późnej przechodzi już do dokładnego opisywania metod wychodzenia z ciała.

OOBE. Drugie życie poza ciałem to poradnik kompletny i wyczerpujący. Dla osób zainteresowanych tematem jest wręcz bezcennym źródłem wiedzy. Dla tych, którzy chcą się przekonać, o czym mowa, będzie doskonałym początkiem. Jeżeli natomiast kogoś temat nie interesuje, znajdzie w książce wiele rad i ciekawych, sprawdzonych porad dotyczących zwyczajnego życia. Możemy więc poczytać o technikach relaksacji i walki z lękiem, czy – jak już wspominałam – o tym, jak radzić sobie z porażkami. I właśnie dlatego ta nietypowa książka jest, wbrew pozorom, mocno uniwersalna. Warto się o tym przekonać!

Tagi: wiedza ezoteryczna

Kup książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce OOBE. Drugie życie poza ciałem
Książka
Inne książki autora
OOBE. Lęk pierwotny
Robert Noble0
Okładka ksiązki - OOBE. Lęk pierwotny

Czy chcesz słuchać o kolejnych mitach dotyczących OOBE? Możliwość opętania, zapadnięcie w śpiączkę, przerwanie srebrnego sznura, diabeł, grzech, postępowanie...

OOBE. Ścieżka Serca
Robert Noble0
Okładka ksiązki - OOBE. Ścieżka Serca

„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy