Recenzja książki: OOBE. Drugie życie poza ciałem

Recenzuje: Danuta Awolusi

Jeden z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce – Robert Noble – przygotował właśnie dodruk wyjątkowej książki pod tytułem OOBE. Drugie życie poza ciałem. To praktyczny, napisany przystępnym językiem poradnik dotyczący opuszczania ciała.

recenzja OOBE. Drugie życie poza ciałem

Po co opuszczać ciało (OBE)? Czemu służyć ma ta praktyka, kojarząca się z nadprzyrodzoną mocą? Autor podsumowuje to ciekawym zdaniem:

By żyć w pełni!

Opuszczanie ciało to umiejętność, dzięki której człowiek zyskuje szansę, by doświadczać czegoś, co nie jest możliwe w fizycznym świecie. Daje ona poczucie zdumiewającej wolności, pozwala podróżować do różnych miejsc, rozwijać się duchowo i czerpać inspirację, niezbędną zwłaszcza osobom, które muszą być na co dzień kreatywne.

Brzmi wspaniale, ale jednocześnie opuszczanie ciała jest wyzwaniem, wielką sztuką. Sam autor, zanim ją opanował, musiał przeżyć wiele rozczarowań i porażek. W książce podpowiada zresztą, jak sobie z nimi radzić. Aby opuścić ciało, nie trzeba wcale wielu treningów – może się udać za pierwszym razem. Nie jest to jednak łut szczęścia, ale raczej efekt odpowiedniego przygotowania.

Robert Noble daje rozwiązania, konkretnie, krok po kroku, uczy, w jaki sposób dokonać tego niezwykłego czynu. Książka podzielona została na kilka najważniejszych sekcji: najpierw dowiemy się, co może nam przeszkodzić w osiągnięciu OBE, a co będzie pomocne. Dowiemy się sporo o dźwiękach, a także wpływie naszej kondycji psychofizycznej na ten stan. Autor omawia również kwestię lęku, a późnej przechodzi już do dokładnego opisywania metod wychodzenia z ciała.

OOBE. Drugie życie poza ciałem to poradnik kompletny i wyczerpujący. Dla osób zainteresowanych tematem jest wręcz bezcennym źródłem wiedzy. Dla tych, którzy chcą się przekonać, o czym mowa, będzie doskonałym początkiem. Jeżeli natomiast kogoś temat nie interesuje, znajdzie w książce wiele rad i ciekawych, sprawdzonych porad dotyczących zwyczajnego życia. Możemy więc poczytać o technikach relaksacji i walki z lękiem, czy – jak już wspominałam – o tym, jak radzić sobie z porażkami. I właśnie dlatego ta nietypowa książka jest, wbrew pozorom, mocno uniwersalna. Warto się o tym przekonać!

Tagi: wiedza ezoteryczna

Kup książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem

Zobacz opinie o książce OOBE. Drugie życie poza ciałem
OOBE. Ścieżka Serca
Robert Noble0
Okładka ksiązki - OOBE. Ścieżka Serca

„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać...

Sentencje mocy
Robert Noble0
Okładka ksiązki - Sentencje mocy

Robert Noble, Czarownik z grupy Naguala Juliana, dzieli się z czytelnikami "Sentencjami Mocy", które mogą rozwinąć świadomość i wzbogacić życie każdego...